Kup lub zrób prezent z Art Sfera Crafts

Zapraszamy na kolejną edycję Targów Sztuki i Designu – Art Sfera. Targi odbędą się w sobotę 25 maja br., w Centrum Konferencyjno – Targowym Domaniewska 37 A w Warszawie. Będzie to już druga edycja wydarzenia, podczas którego będzie można spotkać się z polskimi projektantami i producentami związanymi ze strefą Art. Druga edycja Art Sfery zaprezentuje się w nieco zmienionej formule. Majowe targi Art Sfera to nie tylko sprzedaż biżuterii, galanterii czy też odzieży od projektantów, to również wydarzenie, podczas którego odbywają się warsztaty rękodzieła.

Targi Sztuki i Designu – Art Sfera Crafts to nowa inicjatywa targowa, która prezentuje w głównej mierze polską twórczość zarówno projektantów znanych, jak i tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w swojej twórczości. Podczas targów swój dorobek artystyczny pokaże ok. 100 wystawców, którzy reprezentować będą różne dziedziny związane z designem i sztuką. Na stoiskach będzie można znaleźć biżuterię, galanterię, odzież, sztukę użytkową, designerskie gadżety czy też ręcznie szyte, kolekcjonerskie lalki. To również możliwość spotkania się z architektami wnętrz, którzy doradzą jak zagospodarować domowe pielesze.

Druga edycja Art Sfery zaprezentuje się w formie, która skierowana będzie do szerszej grupy odbiorców. Już za 3 tygodnie odwiedzający będą mogli nie tylko dokonać zakupów podczas targów, ale wziąć również udział w wybranych przez siebie warsztatach. Podczas targów odbywać się będą m.in. warsztaty tworzenia biżuterii techniką kumihimo oraz warsztaty wykonywania ozdobnych świec. Część warsztatów jest bezpłatna – o udziale w wybranym spotkaniu decyduje zasada pierwszeństwa. Już niebawem opublikujemy dokładną listę dostępnych warsztatów. Partnerem sekcji warsztatowej podczas targów jest DaWanda Polska, organizator akcji Tydzień DIY: http://www.tydziendiy.pl/

Targi odbędą się dzień tuż przed Dniem Matki – 25.05. – dla tych osób, które nie mają pomysłu na prezent z tej okazji, będzie to doskonałe miejsce gdzie można zarówno dokonać zakupów jak i wykonać własnoręcznie wyjątkowy upominek podczas jednego z warsztatów organizowanych m.in. przez Sztukarnię oraz Wytwórnię Antidotum.

Tak jak pierwsze spotkanie, tak również druga odsłona targów Art Sfera ma charakter otwarty – oznacza to, że wstęp dla kupujących jest bezpłatny.

Art Sfera odbędzie się w sobotę 25 maja 2013 r., w godzinach 10:00-19:00, w Centrum Konferencyjno-Targowym na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Domaniewskiej 37A. Mapa oraz opis dojazdu komunikacją miejską dostępne są na stronie internetowej www.art-sfera.pl

Informacje o Organizatorach

Targi organizowane są przez firmę Raz Dwa Pojekt, Olgę Zielińską i Katarzynę Ułan – od lat promujące polską twórczość. Wspierają polskich twórców i producentów, promując tym samym wartość rodzimej sztuki użytkowej. Organizatorzy pokazują również, jak można przekuć pasję na biznes, zachęcając do promocji poprzez inicjatywy targowe i warsztatowe.

Patroni medialni oraz partnerzy targów:

DaWanda Polska, Galeria Olissima, NaszeMiasto.pl, O.pl, Point.fm, Polki.pl, Styl.fm, Trendz.pl, YouArtMe.pl, Wytwórnia Antidotum, Annapapuga.pl, Archiplaner, CośPięknego.pl Czardam, Magiczna Lalkarnia, Mr. Gugu & Miss Go, Sztukarnia.

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *