Darmowe narzędzie od Fotolii do pracy z dokumentami MS Office

Fotolia, wiodący w Europie bank zdjęć, oferuje użytkownikom MS Office specjalny dodatek, ułatwiający pracę z obrazami stockowymi. Dzięki narzędziu, wszyscy, którzy na co dzień wykorzystują zdjęcia biznesowe w swojej pracy, mogą korzystać z zasobów Fotolii bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej.

© pressmaster/ Fotolia.com

Zdjęcia, obrazy oraz grafiki odgrywają obecnie bardzo ważną rolę w procesie komunikacyjnym firm i organizacji. Specjaliści – handlowcy, managerowie PR, marketingowcy czy osoby od HR-u w firmie – korzystają ze zdjęć zarówno w komunikacji wewnętrznej skierowanej do pracowników, jak i promocji przedsiębiorstwa na zewnątrz. Wszystkim profesjonalistom, Fotolia oferuje narzędzia, które idealnie sprawdzą się w pracy z obrazem. Darmowy dodatek Fotolii do pakietu MS Office, ułatwia przede wszystkim wyszukiwanie obrazów, ich organizację oraz bezpośredni import do programów MS Word i Power Point bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej.

Intuicyjna obsługa

Maksymalne uproszczenie interfejsu, intuicyjna obsługa oraz minimalizacja czasu potrzebnego na wyszukanie odpowiedniego zdjęcia to główne zalety narzędzia od Fotolii. I to niezależnie czy chcemy zilustrować zdjęciem tekst pisany w Wordzie czy może ozdobić grafiką przygotowywaną w Power Poincie prezentację. Wtyczka MS Office – którą można pobrać ze strony Fotolii w mniej niż 1 minutę – pozwala bez opuszczania programu dowolnie wybierać obrazy, grafiki wektorowe oraz pliki wideo z bazy ponad 21 milionów plików. Co ważne, podczas korzystania z dodatku, wyszukiwarka zachowuje wszystkie funkcjonalności narzędzi wyszukiwania, dostępnych na stronie Fotolii. Każdy zakupiony plik zostanie zapisany na dysku komputera.

Miliony możliwości od Fotolii

Fotolia, której zasoby obejmują miliony zdjęć, grafik wektorowych, obrazów i plików wideo, to jeden z najchętniej odwiedzanych microstocków w Polsce. Co ważne, z danych firmy za 2012 rok wynika, że duży wybór szeroko pojętych obrazów biznesowych sprawia, że ta kategoria jest najbardziej popularna wśród klientów w Polsce. Z biblioteki serwisu korzystają zarówno duże korporacje, pracujące globalnie, jak i małe firmy, które promują swoje usługi wśród lokalnych partnerów. Duże zainteresowanie wzbudzają również zdjęcia wykorzystywane w komunikacji wewnętrznej firm i organizacji. Żyjemy w czasach przesyconych treścią, dlatego też coraz większą uwagę przykładamy do obrazu, który z dnia na dzień zyskuje na znaczeniu w kontekście komunikacyjnym organizacji czy firmy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy darmowe narzędzie jakim jest dodatek MS Office. Co ważne, wszystkie zakupione u nas zdjęcia mają licencję Royalty Free i mogą zostać użyte do wszelkiego rodzaju profesjonalnych dokumentów, bez limitu czasu, nakładu czy terytorium geograficznego – mówi Beata Jaroszewska, dyrektor operacyjny serwisu Fotolia w Polsce.

Pobierz dodatek Fotolia do MS Officehttp://pl.fotolia.com/ribbon2010

 

Informacje dodatkowe o banku zdjęć Fotolia

Fotolia, wiodący w Europie bank zdjęć typu microstock, z siedzibą w Nowym Yorku, dostarcza swoje usługi dla klientów 22 krajów i regionów, w 13 różnych językach. Posiadając w swoich zasobach wybór ponad 21 milionów obrazów cyfrowych i klipów wideo, Fotolia oferuje jedną z największych na świecie baz obrazów cyfrowych wysokiej jakości. Ponad 3,9 miliona osób wybiera serwis Fotolia jako źródło zdjęć, ilustracji, grafik wektorowych i wideo HD royalty-free w przystępnej cenie. Wraz z pojawieniem się Kolekcji Infinite, Fotolia stała się pierwszym ogólnoświatowym microstockiem oferującym obrazy pochodzące od profesjonalnych agencji,jak i artystów niezależnych. Przywództwo serwisu Fotolia w sektorze obrazów cyfrowych jest rozpoznawalne poprzez szeroką współpracę, m.in. z Associated Press.

Dołącz do serwisu Fotolia na Facebooku i Twiterze.

PR

LA

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *