Powołany do życia – opowieść o miłości

„Czuł dziwną pustkę, a jego myśli były smutne. Czegoś było mu brak. Coś czuł inaczej jak zwykle. Dopóki jej nie poznał, nie znał tak głębokich uczuć i doznań, jakie teraz nim szargały. Na początku odbijał jej uczucia skierowane do niego i nie było w tym nic nadzwyczajnego. Ale potem nie wiedzieć kiedy on sam zaczął odczuwać dziwne stany emocjonalne. Zaczął odczuwać ludzkie uczucia i myśleć człowieczymi kategoriami. Czuł to, kiedy był sam, a jej nie było obok. Tak samo jak czuł to gdy był z nią. Teraz też to czuł. Czy myśli mogły tęsknić?”Czyżby Mariusza ugodziła w sam środek serca strzała Amora? Czy ten strzał był aż tak celny?

Czytając książkę napisaną przez Sylwię Niemczyk pt.„Powołany do życia” bardzo łatwo wczuć się w role bohaterów, mimo, że jest to zupełnie inny świat, świat pełen magii gdzie ludzie stają się częścią przyrody, ale to nie znaczy, że nie mogą walczyć o swoją miłość, zwłaszcza, że jest to doskonała miłość, która będzie trwać całe życie i jeden dzień dłużej. Fabuła książki czaruje swą subtelną zmysłowością i ukrytym przed nami tajemniczym światem, który dzięki bohaterce będziemy mogli poznać. Jest to również opowieść o miłości, takiej szczerej i magicznej oraz o niełatwych wyborach, które jednak nadają naszemu życiu szczególnej wartości.

Sylwia Niemczyk to pisarka która zadebiutowała w roku 2010 wydając „Powołany do życia” w formie drukowanej, a następnie w 2012 roku wydała swą kolejną powieść o miłości „Naszyjnik z łez”. Jest to zaskakująca powieść o uczuciu, przepełniona erotyzmem. W książce nie brak wątku kryminalnego. Wspaniała, przepięknie przedstawiona powieść, o młodej szamance, którą prześladują dziwne koszmary i wizje przyszłości. Serdecznie polecam obie książki.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

1 Comment

 1. Avatar
  Ebooki123 Kwiecień 17, 2013

  „Powołany do życia” to kolejna powieść tej Autorki – Sylwii Niemczyk o uczuciach dwojga ludzi.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *