Pleban – straszna historia o duchach

Pleban” Patryka Nowodworskiego to przede wszystkim propozycja dla tych, których fascynuje świat duchowy, ponieważ właśnie wokół niego skonstruowana jest ta książka. Momentami nawet trudno oddzielić świat realny od świata fantastyki. Nie brak w niej momentów wzruszających, jak i scen pełnych grozy i tajemniczości, znanych nawet
z najstraszniejszych horrorów.

Zawarta w książce historia dotyczy stosunków między księdzem, domem a pewną rodziną, która w nim zamieszkała. Cała akcja ma miejsce w Bystrzycy Kłodzkiej, w domu ogarniętego złą sławą, którego zarządcą jest sędziwy proboszcz. Nie bez kozery mówi o tej posiadłości cała gmina, o czym przekonują się jej nowi właściciele. Co takiego przera-żającego dzieje się w tym domu i jakie to niesie ze sobą konsekwencje? Aby uzyskać odpowiedzieć na to pytanie, wystarczy sięgnąć po „Plebana”. Polecamy także inne książki Patryka Nowodworskiego:

 • Kochanka – urocza historia pełna zabawnych sytuacji, z wartką akcją oraz pewną dozą erotyzmu.
 • Bystry detektyw – zabawna opowieść o byłym, aczkolwiek młodym policjancie, który w wyniku zażywania miękkich narkotyków został wyrzucony z policji i stał się prywatnym detektywem. Pierwszą powierzoną mu sprawą jest odnalezienie w Karpaczu zaginionej przed kilkunastoma miesiącami młodej dziewczyny.
No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

1 Comment

 1. Avatar
  Ebooki123 Kwiecień 16, 2013

  Autor Patryk Nowodworski jest młodym człowiekiem, który próbuje odnaleźć się jako pisarz. Jego pierwszą wydaną powieścią była „Kochanka”-komediowy romans z elementami erotyki. Kolejną „Pleban”- horror mówiący o tym, że konsekwencje popełnionych grzechów za życia sięgną nas nawet po śmierci, a jedynego ratunku szukać możemy w ‘świetle’ Boga. Tym razem Autor spróbował swoich sił w nieco innym wydaniu.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *