Bystry Detektyw – kryminał Nowodworskiego

Bystry detektyw” to propozycja przede wszystkim dla tych, których interesuje fabuła zorganizowana wokół zaginięcia osoby. Tak skonstruowana jest bowiem najnowsza książka Patryka Nowodworskiego – autora „Kochanki” i „Plebana„.

Pisarz przedstawia w powieści historię młodego detektywa – Eryka Kapustki, który wyrzucony z Policji ze względu na zażywanie narkotyków, planuje zostać prywatnym detektywem. Dzięki wsparciu kolegów z dawnej pracy, udaje mu się ten plan zrealizować.

Z usług nowego biura detektywistycznego jako pierwsza korzysta pani Marta z Karpacza, która zwraca się do detektywa z prośbą o odnalezienie jej córki – Moniki, która zaginęła kilka miesięcy wcześniej. Sprawa wydaje się typowa, ale gdy Kapustka dowiaduje się, że dziewczyna ma wykupioną polisę na życie przez matkę, która notabene tonie w karcianych długach – śledztwo wydaje się nie mieć końca. W rozwiązaniu zagadki ma pomóc pamiętnik Moniki, kamera z prywatnymi nagraniami oraz zeznania jej byłego chłopaka.  Jak kończy się ta sprawa i jaką rolę odgrywa w niej siostra bliźniacza Moniki oraz słabość detektywa Kapustki do pięknych kobiet? O tym właśnie dowiedzie się, sięgając po „Bystrego detektywa”.

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

1 Comment

 1. Avatar
  Ebooki123 Kwiecień 16, 2013

  Polecam 🙂 Patryk Nowodworski wydał już kilka książek. Autor Patryk Nowodworski jest młodym człowiekiem, który próbuje odnaleźć się jako pisarz. Jego pierwszą wydaną powieścią była „Kochanka”-komediowy romans z elementami erotyki. Kolejną „Pleban”- horror mówiący o tym, że konsekwencje popełnionych grzechów za życia sięgną nas nawet po śmierci, a jedynego ratunku szukać możemy w ‘świetle’ Boga. Tym razem Autor spróbował swoich sił w nieco innym wydaniu.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *