„Uprowadzona 2” i „Bitwa pod Wiedniem” – premiery w kwietniu tylko na Cineman.pl

Uprowadzona 2” to kontynuacja megahitu według scenariusza Luca Bessona. Liam Neeson ponownie wciela się w postać Bryana Millsa, emerytowanego agenta CIA, który w „Uprowadzonej” rozpętał prawdziwe piekło porywaczom swojej córki. W drugiej części Bryan sam stanie się celem tajemniczego mężczyzny pałającego żądzą zemsty. Gdy podczas rodzinnych wakacji w Istambule, Bryan wraz z żoną zostaną porwani, tylko ich córka będzie mogła im pomóc.

Bitwa pod Wiedniem” t międzynarodowa superprodukcja o wydarzeniu, które zmieniło losy świata. W filmie zobaczymy nagrodzonego Oscarem F. Murray’a Abrahama („Amadeusz”) oraz polskie gwiazdy: Alicję Bachledę-Curuś i Piotra Adamczyka. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kara Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. W chwili, gdy wszystko zapowiada tryumf wrogiej armii, na prośbę ojca Marka z Aviano, do boju włączają się polskie wojska.

Premierowo na Cineman.pl również: Orlando Bloom jako „Dobry doktor”, ekranizacja bestsellerowej powieści Stephena Chobosky „Charlie”, komedia „Sztuki wyzwolone”, Channing Tatum i Rosario Dawson w filmie „10 lat” oraz „Ciotka kontra mafia” Tylera Perry’ego.

Kino internetowe Cineman.pl to ponad 750 filmów dostępnych online „na żądanie”. Ponad 200 najlepszych tytułów użytkownicy mogą obejrzeć w jakości HD. Baza filmów jest co miesiąc wzbogacana o kolejne hity. Każdy film dostępny na portalu można zakupić w pakiecie – wówczas jego cena może wynieść nawet 0,99 zł za jeden film.

Więcej na www.Cineman.pl

PR

LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 
This site is protected by Comment SPAM Wiper.