Grasz w konkursach i loteriach? – kup Poradnik konkursowicza

Poradnik Konkursowicza” to interesujący poradnik dla ludzi biorących udział w różnego rodzaju konkursach i loteriach, którzy bardzo często zastanawiają się dlaczego mimo zaangażowania i dużych nakładów finansowych nie wygrywają. Autor w swoim poradniku umieszcza cenne wskazówki oraz odnośniki, strony internetowe, które z pewnością pomogą nam uniknąć wszelkie pułapki czyhające na potencjalnego gracza.

Bardzo istotną kwestią jest też aspekt psychologiczny, który jest nieodzownym elementem każdego wygrywającego zwłaszcza te najcenniejsze nagrody. Niejednokrotnie spotykamy się z sytuacjami, gdy okazuje się, że najbogatszy człowiek w naszym mieście oczywiście dzięki ogromnej wygranej nagle nie radzi sobie z rzeczywistością, która go przerosła i stacza się na samo dno.

Autor na przykładach pokazuje, w jakie konkursy warto się zaangażować, a w jakie niekoniecznie. Oprócz wad i zalet nie zabrakło opisu sposobów i sposobików stosowanych przez graczy. „Poradnik Konkursowicza” odsłania też ciemniejsze strony tego światka, dzięki temu amator, laik nie będzie tracił czasu i zasobów na coś co jest z góry skazane na porażkę.

Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *