Nowy sklep sieci KiK w Zawadzie

Wysoka jakość w korzystnej cenie to niekwestionowana zaleta asortymentu sygnowanego logo marki KiK. 28 lutego 2013 dyskont otworzył kolejny sklep na terenie Polski. Nowy sklep sieci KiK w Centrum Handlowym Turawa Park w Zawadzie k. Opola oferuje urozmaicony asortyment produktów obejmujący odzież damską, męską i dziecięcą, jak również dodatki, biżuterię oraz zabawki i tekstylia domowe.

Marka KiK cieszy się w Europie dużą popularnością. Sieć tworzy obecnie ponad 3 200 sklepów, rozlokowanych w 8 krajach Europy: Niemczech, Austrii, Czechach, Słowenii, Chorwacji oraz na Węgrzech, w Słowacji i Polsce. Do końca 2013 roku właściciel marki planuje poszerzyć liczbę dyskontów na terenie Polski i otworzyć aż 50 kolejnych sklepów.

Wysoka jakość w przystępnej cenie

Klienci z wielu europejskich krajów chętnie wybierają produkty firmy KiK, dlatego też właściciel marki postanowił również w Polsce sukcesywnie rozwijać popularną sieć. W efekcie, oferowane w sklepach KiK produkty wysokiej jakości, będą dostępne także dla polskich klientów.

Zawadzki KiK w Centrum Handlowym Turawa Park to już 18 sklep tej sieci na terenie Polski. Nowo otwarty sklep mieści się na powierzchni 550 m2. Optymalna wielkość przyciąga otwartą przestrzenią, która umożliwia swobodne poruszanie się po sklepie, a dogodna lokalizacja zachęca do częstych odwiedzin.

Zgodnie z misją marki wyrażającej się w haśle: „Klient jest Królem” firma KiK wychodzi naprzeciw wymaganiom swoich Klientów, oferując im wyłącznie produkty wysokiej jakości. Do zakupów w nowym sklepie KiK zachęca również szeroki wachlarz cenowy, który sprawia, że spośród licznych towarów łatwo znaleźć rzeczy dostosowane do naszych zasobów finansowych. Urozmaicony asortyment dzięki atrakcyjnej ekspozycji sklepu przykuwa uwagę różnorodnymi modelami i kolorami. Z pewnością tak bogata oferta produktów umożliwi dokonanie satysfakcjonujących zakupów dla wszystkich członków rodziny.

Wszystkich, którzy poszukują ubrań doskonałej jakości i w rozsądnej cenie lub chcą odświeżyć wnętrze domu oryginalnymi artykułami dekoracyjnymi zachęcamy do zakupów w sklepie KiK, od poniedziałku do soboty, w godzinach od 9 do 21 oraz w niedzielę od 10 do 20.

KiK Textil sp z o.o.
ul. Modrzewskiego 15/17
50-156 Wrocław
Kontakt:
Telefon: + 48 (0) 71 377 44 00
Faks: + 48(0) 71 377 44 01
E-Mail: info.pl@kik-textilien.com
www.kik-textilien.com

KiK Textil Sp. z o. o. to jeden z wiodących producentów tekstyliów na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Polski.

KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.

PR
KJ

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *