Wykładzina bez zarysowań – nowy rewolucyjny środek do punktowego odświeżania wykładzin

Firma RZ, producent profesjonalnych systemów do czyszczenia i pielęgnacji podłóg należący do koncernu UZIN Utz AG, wprowadza na polski rynek rewolucyjny produkt. RZ Refresher to olej do usuwania zarysowań i oznak zużycia na designerskich wykładzinach winylowych. Dzięki specjalnej recepturze wtapia się w istniejącą powierzchnię, nie pozostawiając widocznych śladów. RZ Refresher to dwuskładnikowy, szybko utwardzający się preparat olejowy, który przeznaczony jest do retuszowania lekkich zarysowań i oznak zużycia szczególnie na powierzchniach z fabrycznym wykończeniem PUR oraz pokrytych dwuskładnikowym lakierem do wykładzin (np. RZ Turbo Protect PLUS). Główną zaletą tego preparatu jest to, że po nałożeniu i wyschnięciu nie zmienia połysku istniejącej powierzchni, przez co może być z powodzeniem stosowany do odnawiania tylko jej niektórych fragmentów. Olej doskonale wtapia się w istniejącą podłogę, nie pozostawiając widocznych śladów.

Zdajemy sobie sprawę, że podłoga nie ulega równomiernemu zniszczeniu na całej powierzchni, a rysy i drobne uszkodzenia powstają na fragmentach najczęściej użytkowanych – komentuje Marek Nowakowski, manager firmy RZ. – Dwuskładnikowy olej RZ Refresher to rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć generalnego remontu i potrzebują odnowić jedynie konkretną część powierzchni.

RZ Refresher znajduje zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej: szkołach, przedszkolach, restauracjach i sklepach, gdzie głównym problemem są zarysowania elastycznych wykładzin podłogowych, które szczególnie rzucają się w oczy na ciemnych płytkach winylowych. Związane są one najczęściej z nieprawidłowym czyszczeniem oraz konserwacją podłoża. Niestety późniejsza codzienna pielęgnacja nie usunie powstałych już rys. W takim przypadku najlepiej sprawdzi się najnowszy produkt firmy RZ.

Dane techniczne:

– Czas schnięcia: 4 h w pomieszczeniach domowych, w obiektach o dużym natężeniu ruchu 12 h

– preparat dwuskładnikowy

– proporcje mieszania: 4:1

– zużycie: ok. 10g/ m2

– wymieszanego produktu nie należy szczelnie zamykać

PR

LA

 

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *