Rodzinnie i sportowo – kolejny wysokojakościowy portal tematyczny dla rodziców w QGrupie

Portfolio firmy Qlturka.pl (QGrupa), wydającej dotychczas portale Qlturka.pl – dziecko i kultura, Egodziecka.pl – emocje i rozwój oraz KulturalnyPlacZabaw.pl (dla dzieci), poszerzyło się o kolejny wysokojakościowy portal tematyczny dla rodziców. Pod koniec stycznia ruszył portal SportowaRodzina.pl, skierowany do rodziców dzieci w wieku 0-14 lat.

Portal SportowaRodzina.pl to miejsce, w którym skupiamy się na promowaniu aktywnego stylu życia całych rodzin – rodziców, dzieci, a nawet dziadków. Zależy nam, by każdy czytelnik – niezależnie od tego, czy już uprawia sport, czy dopiero zastanawia się nad wyborem dyscypliny (dla siebie lub dziecka) – znalazł tu coś odpowiedniego.

Po co?

Głównym celem portalu SportowaRodzina.pl jest dostarczanie rodzicom wiarygodnych, sprawdzonych i podanych w przystępny sposób informacji z zakresu aktywnego trybu życia; dotyczących amatorskiego uprawiania wielu dyscyplin sportu przez wszystkie pokolenia; dotyczących bieżących wydarzeń sportowych i rekreacyjnych.

Kto?

Portal SportowaRodzina.pl tworzony jest przez zespół tworzący również portale Qlturka.pl i Egodziecka.pl, przy wsparciu specjalistów z różnych dziedzin związanych z tematyką portalu (instruktorów, trenerów i innych).

Co nas wyróżnia?

SportowaRodzina.pl nie jest kolejnym ogólnym portalem poświęconym tematyce związanej z dziećmi, a profesjonalnym serwisem tematycznym, tworzonym we współpracy ze specjalistami, w oparciu o polską i światową wiedzę.

Stawiamy na:

Jakość tworzonych materiałów – materiały w portalu będą najwyższej jakości, zarówno pod względem merytorycznym, jak i dziennikarskim;

Wiarygodność – publikujemy tylko materiały pochodzące ze sprawdzonych źródeł, zweryfikowane przez specjalistów;

Udział ekspertów w tworzeniu materiałów – współpracujący z nami specjaliści różnych dziedzin konsultują zarówno tematy, jak i gotowe materiały;

Dobór tematów – poruszamy jedynie tematy związane z profilem portalu.

Zespół:

Wydawca, redaktor naczelna: Ewa Świerżewska

Z-ca redaktor naczelnej: Magda Krajewska-Suskiewicz

Wśród autorów trenerzy, instruktorzy, psycholog

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *