Brainwavz R1, czyli tanie, dwudrożne granie!

Oferta , oficjalnego dystrybutora Brainwavz w Polsce, powiększyła się o słuchawki R1. To innowacyjna konstrukcja zbudowana w oparciu o dwa przetworniki dynamiczne w układzie dwudrożnym: głośnik o średnicy 6,8 mm odpowiada za tony średnie i wysokie, zaś 9-milimetrowy woofer za soczyste tony niskie.

Ponadto, dzięki niskiej impedancji i wysokiej skuteczności słuchawki z powodzeniem zostaną napędzone przez każdy odtwarzacz i telefon. R1 zostały zaprojektowane tak by możliwe było noszenie zarówno kablem za uchem (over the ear), jak i tradycyjnie – kablem w dół.

W komplecie znajduje się także wiele przydatnych akcesoriów: przejściówka na dużego jacka, adapter samolotowy, 2 komplety tipsów silikonowych (S, M, L), jedna para końcówek typu Bi-flange oraz jedna para pianek Comply T-400. Praktycznym dodatkiem jest też odświeżony futerał: twardszy, a zarazem bardziej pojemy.

Brainwavz R1 charakteryzują się miękkim i ciepłym brzmieniem, które trudno uznać za natarczywe lub agresywne. Dodatkowo, dwa przetworniki zapewniają niesamowitą szczegółowość. Słuchawki świetnie sprawdzą się w każdym rodzaju muzyki, zwłaszcza tam, gdzie potrzeba sporo basu.

Pomimo wykorzystania zaawansowanych technologii oraz bogatego zestawu dołączonych akcesoriów, Brainwavz R1 plasują się w średniej półce cenowej, stanowiąc konkurencję dla innych popularnych modeli firmy: M4 i M5. Przy sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 149 zł (wersja bez mikrofonu) i 169 zł (wersja mikrofonem i pilotem) oferują jedną z najlepszych na rynku relacji dźwięku do ceny. Słuchawki objęte są gwarancją na terenie Polski.

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *