Nastrojowa kolacja od Amora

Romantyczna kolacja we dwoje w Walentynkowy wieczór to doskonały plan dla każdej zakochanej pary. Zwłaszcza jeżeli ten osobliwy prezent otrzymamy od Amora. Warto udać się więc do Galerii Mini w Kamionkach, by dać szansę szczęściu i sprawić niespodziankę ukochanej osobie.

Czasami sposobność na romantyczny wieczór nie wymaga wielkiej inwencji, a jedynie odrobiny szczęścia. Wszyscy trafieni strzałą Kupidyna na brak szczęścia z pewnością nie narzekają ale przy okazji Walentynek mogą liczyć na coś więcej. Jeśli tylko zadzwoni do nich Amor – Chcieliśmy sprawić miłą niespodziankę naszym klientom. Dlatego zarówno w najbliższy weekend jak i przed samymi Walentynkami zapraszamy mieszkańców Kamionek i okolic do wzięcia udziału w naszej zabawie. Wszyscy odwiedzający Galerię Mini mają szansę wygrać romantyczną kolację dla dwojga w restauracji Eatalia w Borówcu – mówi Emilia Klupczyńska, Manager Galerii Mini. – Wystarczy przyjść do galerii i zostawić numer telefonu, bądź adres e-mail naszemu Amorowi, a ten skontaktuje się ze szczęśliwym zwycięzcą dzień przed Walentynkami – dodaje.

Dodatkowo w weekend przed Walentynkami 9 i 10 luty, jak i 13 i 14 lutego specjalnie dla Pań w galerii działać będzie stoisko z kosmetykami Oriflame. Każda z przybyłych kobiet będzie miała okazję zrobić sobie bezpłatny makijaż i skorzystać z porad konsultantki.

Galeria Mini, to działający od niedawna kompleks handlowo-usługowy zlokalizowany w podpoznańskich Kamionkach. Ze względu na swoje położenie w centrum miejscowości, Galeria zamierza być ważnym inicjatorem życia społecznego mieszkańców, organizując cykliczne eventy dla lokalnej społeczności.

PR

LA

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *