Nastrojowa kolacja od Amora

Romantyczna kolacja we dwoje w Walentynkowy wieczór to doskonały plan dla każdej zakochanej pary. Zwłaszcza jeżeli ten osobliwy prezent otrzymamy od Amora. Warto udać się więc do Galerii Mini w Kamionkach, by dać szansę szczęściu i sprawić niespodziankę ukochanej osobie.

Czasami sposobność na romantyczny wieczór nie wymaga wielkiej inwencji, a jedynie odrobiny szczęścia. Wszyscy trafieni strzałą Kupidyna na brak szczęścia z pewnością nie narzekają ale przy okazji Walentynek mogą liczyć na coś więcej. Jeśli tylko zadzwoni do nich Amor – Chcieliśmy sprawić miłą niespodziankę naszym klientom. Dlatego zarówno w najbliższy weekend jak i przed samymi Walentynkami zapraszamy mieszkańców Kamionek i okolic do wzięcia udziału w naszej zabawie. Wszyscy odwiedzający Galerię Mini mają szansę wygrać romantyczną kolację dla dwojga w restauracji Eatalia w Borówcu – mówi Emilia Klupczyńska, Manager Galerii Mini. – Wystarczy przyjść do galerii i zostawić numer telefonu, bądź adres e-mail naszemu Amorowi, a ten skontaktuje się ze szczęśliwym zwycięzcą dzień przed Walentynkami – dodaje.

Dodatkowo w weekend przed Walentynkami 9 i 10 luty, jak i 13 i 14 lutego specjalnie dla Pań w galerii działać będzie stoisko z kosmetykami Oriflame. Każda z przybyłych kobiet będzie miała okazję zrobić sobie bezpłatny makijaż i skorzystać z porad konsultantki.

Galeria Mini, to działający od niedawna kompleks handlowo-usługowy zlokalizowany w podpoznańskich Kamionkach. Ze względu na swoje położenie w centrum miejscowości, Galeria zamierza być ważnym inicjatorem życia społecznego mieszkańców, organizując cykliczne eventy dla lokalnej społeczności.

PR

LA

 

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 
This site is protected by Comment SPAM Wiper.