Zaręczyny na Walentynki? Czemu nie…


Jeśli ktoś z Was drodzy panowie zamierza oświadczyć się, a nie bardzo wie, jak podejść do tego tematu, to polecam Ebook „Zaręczyny – Pierwszy krok do wspólnego życia”.

Ten Ebook to także poradnik dla pań, które zmagają się z dylematem, czy brać ślub w ciąży czy może poczekać na szczęśliwe rozwiązanie. W pierwszej części także o intercyzie, ślubnej stronie www i walce ze stresem przedślubnym.

Przygotowania do ślubu to radość, śmiech i niekończące się pocałunki… Niekoniecznie. Czasami jest to płacz, targające człowiekiem dylematy moralne i emocjonalne oraz kłótnie na każdym kroku.

Co tak naprawdę dzieje się z nami w tym czasie? Dlaczego tak bardzo boimy się ślubu? Nadszarpnięte zdrowie psychiczne, zmiażdżony romantyzm… Jak poradzić sobie z takim stanem rzeczy? Czy to normalne, że mamy ochotę uciec tam, gdzie pieprz rośnie?

Okazuje się, że zdecydowana większość par przed ślubem przeżywa kryzys, a jednocześnie doświadcza tak dużego stresu, że kłótnia goni kolejną kłótnię. Wiele z tych nieporozumień można szybko wyjaśnić i skutecznie im zaradzić, gdyż niepokój narzeczonych najczęściej wynika z braku wiedzy dotyczącej formalności ślubnych czy też budowy dobrego planu przygotowań do wesela.

Warto wiedzieć, jak zrobić pierwszy krok do wspólnego życia, a „Weselny niezbędnik – krok po kroku” w pierwszej części pod tytułem „Zaręczyny” pomoże Wam ostatecznie zmierzyć się z problemami natury emocjonalnej w drodze do ołtarza.

Jesteście ciekawi zawartości? Jeśli tak, to z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce ten „Weselny niezbędnik – krok po kroku” – i jego pierwszą część pod tytułem „Zaręczyny”.

Cena Ebooka to tylko 4,36zł, do pobrania na stronie: www.ebooki123.pl

http://www.ebooki123.pl/zareczyny-pierwszy-krok-do-wspolnego-zycia_p126

Walentynki tuż, tuż, czy będzie to czas Waszych zaręczyn?

***

Ebook „Zaręczyny – Pierwszy krok do wspólnego życia” powstał z inicjatywy serwisu www.SaleNawesela.pl, po to, aby ułatwić młodym przygotowania do wesela. Część „Zaręczyny” to pierwsza odsłona z serii „Weselny niezbędnik – krok po korku”.

Zapraszamy do czytania.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *