Znajdź się na billboardzie CH Rondo i odbierz nagrodę

Już w najbliższy weekend – 12 i 13 stycznia – Centrum Handlowe Rondo organizuje niezapomnianą sesję fotograficzną, której bohaterami mogą zostać wszyscy klienci bydgoskiego centrum handlowego. W godzinach od 11.00 do 19.00 w specjalnej Strefie Foto każdy, kto zapozuje przed obiektywem aparatu otrzyma swoje zdjęcie oprawione w ramkę, a 60 najciekawszych twarzy wybranych przez komisję konkursową pojawi się na billboardach Centrum Handlowego Rondo. Na wszystkie osoby, które trafią na billboardy, czekają atrakcyjne karty podarunkowe o wartości 300 złotych.

Konkurs „Znajdź się na billboardzie” ma na celu nagrodzenie Klientów, którzy lubią odwiedzać Centrum Handlowe Rondo i traktują je jako miejsce codziennych zakupów. Najważniejszym punktem zabawy jest profesjonalna sesja zdjęciowa z udziałem Klientów CH Rondo, która odbędzie się w dniach 12-13 stycznia w centralnej części galerii, w pobliżu strefy gastronomicznej.

O perfekcyjny wygląd i dobre samopoczucie przed sesją zadba profesjonalna wizażystka, a przyjazny fotograf podpowie jaką pozę przyjąć, aby wyglądać najbardziej korzystnie. Pomoże także ukazać przed obiektywem różne emocje – radość, zdziwienie, a dla uatrakcyjnienia zdjęcia, wręczy ciekawy rekwizyt. Każdy uczestnik sesji otrzyma swoje zdjęcie oprawione w ramkę, a 60 najciekawszych osobowości wybranych przez komisję konkursową trafi na billboardy promujące Centrum Handlowe Rondo. Wszyscy, którzy znajdą się na 60 najbardziej interesujących zdjęciach otrzymają karty podarunkowe o wartości 300 złotych na zakupy w CH Rondo.

Konkurs „Znajdź siebie na billboardzie” jest jedną z pierwszych akcji z cyklu wydarzeń skierowanych do lokalnej społeczności centrum, podkreślających zaangażowanie CH Rondo w życie klientów robiących tu codzienne zakupy.

Cieszymy się, że tak wielu klientów regularnie odwiedza nasze centrum handlowe. W 2013 roku chcemy im za to podziękować, dlatego organizujemy niekonwencjonalną akcję zapraszając wszystkich do udziału w konkursie ‘Znajdź się na billboardzie’. Mam nadzieję, że sprawi ona wiele radości naszym klientom. Zapraszam wszystkich do udziału w zabawie – przyjdź do CH Rondo i pokaż swoje najpiękniejsze emocje przed obiektywem aparatu – mówi Joanna Sawośko, dyrektor Centrum Handlowego Rondo.

Konkurs „Znajdź się na billboardzie” trwa do 14 lutego 2013 roku. Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej www.chrondo.pl. Billboardy prezentujące twarze pierwszych zwycięzców konkursu pojawią się na bydgoskich ulicach już na początku marca.

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *