Assistance jako prezent świąteczno-noworoczny

W czasach spowolnienia gospodarczego niechciane prezenty są jeszcze bardziej niechciane. Wydawane pieniądze zamiast na niepotrzebne przedmioty lepiej wydać na… pieniądze, a dokładniej na prezenty finansowe, np. takie jak polisa assistance.

Z perspektywy posiadacza polisy assistance, pakiet usług pomocowych jest dobrym prezentem na każdą okazję, nawet jeśli zostaliśmy nim obdarowani znacznie wcześniej. Co roku mamy tego potwierdzenie w interwencjach realizowanych w najbardziej newralgicznych okresach Świąt. Te usługi nie tylko mogą służyć jako świąteczny prezent, ale są też wykorzystywane w czasie Świąt. Awaria samochodu w drodze na wigilijną kolację czy problem ze sprzętem kuchennym w trakcie przygotowywania świątecznych potraw, to standard dla specjalistów pracujących dla Mondial Assistance. Polisa assistance auto dla męża, który często podróżuje samochodem czy assistance domowe dla żony (zawierające np. pomoc elektryka czy hydraulika) to zdecydowanie praktyczny i oryginalny prezent. Zwykle takie prezenty dostajemy od banków czy ubezpieczycieli wraz z usługą finansową. Mam nadzieję, że Polacy coraz częściej będą racjonalnie podchodzić do swoich świątecznych wydatków zamieniając tendencyjne i niechciane prezenty na podarunki z pomysłem i praktyczne jak np. ubezpieczenia assistance. Dziś nawet spóźnialscy, na stronie www.pomoc-fachowcow.pl, mogą kupić assistance jako prezent i po prostu wydrukować polisę, nie wychodząc nawet z domu, nawet w dzień wręczania podarunku. Możemy być pewni, że obdarowany który z takiej polisy skorzysta doceni naszą kreatywność i będzie nam szczerze wdzięczny za pomysłowość, troskę i przezorność – Agnieszka Walczak, Członek Zarządu Mondial Assistance

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *