Ever Home na targach DOMOTEX 2013

Podłogowa marka Ever Home, należąca do Grupy POZBUD, weźmie udział w styczniowych targach DOMOTEX – jednej z największych imprez targowych branży podłogowej w Europie.

DOMOTEX 2013 rozpocznie się 12 stycznia i potrwa cztery dni. W trakcie targów, które odbędą się w niemieckim Hannoverze, odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą około 1400 wystawców z 60 krajów. Jedynym z nich będzie debiutująca na polskim rynku marka Ever Home – producent gotowych litych podłóg drewnianych.

Naszym celem na DOMOTEKSIE jest zaprezentowanie szerokiemu europejskiemu rynkowi naszych rodzimych produktów – wyjaśnia Radosław Rossa, Prezes Zarządu Ever Home S.A.Chcemy podkreślać wyjątkowość naszych polskich produktów, naszą najwyższą dbałość o szczegóły, a także zaprezentować się jako godny zaufania partner dla europejskich kontrahentów.

W Hannoverze Ever Home zaprezentuje swoją szeroką ofertę: podłogi wykonane głównie z polskiego surowca – drewna dębu i jesionu, dostępne w czterech wariantach wykończenia powierzchni (surowe deski, gotowe podłogi lakierowane, gotowe podłogi olejowane olejem UV oraz gotowe podłogi olejowane olejem naturalnym) oraz w trzech opcjach wykończenia krawędzi (bez, z dwustronną lub z czterostronną V-fugą) oraz nowości w postaci desek postarzanych (piaskowanie, szczotkowanie), a także desek zbliżających nas do natury nie tylko powierzchnią, ale również swoim niepowtarzalnym zmiennym kształtem.

Firmę Ever Home na targach DOMOTEX 2013 będzie można znaleźć w hali nr 8 na stoisku B18.

Targi pokryć podłogowych DOMOTEX 2013 będą świetną okazją do zapoznania się z ofertą: dywanów tkanych ręcznie i maszynowo, dywanów i wykładzin tekstylnych, parkietów i paneli drewnianych oraz laminowanych, płytek ceramicznych i kamiennych, terakoty i podłóg drewnianych zewnętrznych, a także technik układania i konserwacji podłóg. Nie zabraknie także licznych imprez towarzyszących m.in.: Flooring Deluxe (wystawa najwyższej klasy podłóg drewnianych i pokryć podłogowych), MEET/DESIGN (wystawa współczesnego wzornictwa i projektowania wnętrz), SOUK DELUXE (wschodni bazar w sercu Europy), TREFFPUNKTHandwerk (pokazy układania i konserwacji podłóg oraz zastosowania najnowocześniejszych narzędzi).

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *