Ever Home – nowa marka na rynku podłóg drewnianych

Podłogi drewniane zachwycają swoją ponadczasowością. Obecne na rynku od stuleci, wciąż zyskują nowych zwolenników. Naprzeciw oczekiwaniom wychodzi nowa marka podłóg – Ever Home – której celem jest sprostanie nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom.

Marka Ever Home, należąca do Grupy POZBUD, w swojej ofercie ma podłogi z drewna dębu i jesionu – dwóch najpopularniejszych rodzimych gatunków, które od lat dominują w polskich domach.

Podłoga dębowa charakteryzuje się wysoką trwałością i doskonale sprawdzi się w wielu aranżacjach wnętrz – od stylu rustykalnego, przez klasyczny, aż po nowoczesny. Podłogi wykonane z jesionu są trwałe, elastyczne i odporne na zmiany wilgotności. Charakteryzuje je różnorodność odcieni i bogate usłojenie.

Ever Home daje swoim klientom możliwość wyboru nie tylko gatunku drewna, ale również sposobu wykończenia oraz rodzaju krawędzi deski – dzięki temu podłogę można dopasować praktycznie do wszystkich wymagań.

Podłogi Ever Home można zatem zakupić w czterech wariantach wykończenia: jako surowe deski o powierzchni gładkiej lub przygotowanej pod nakładanie oleju naturalnego, jako gotowe deski lakierowane sześcioma warstwami lakieru UV, jako gotowe deski olejowane dwoma warstwami oleju UV oraz jako gotowe deski olejowane dwoma warstwami oleju naturalnego. Przy lakierowaniu desek zastosowano technologię AkzoNobel, która sprawa, że powierzchnia podłogi jest jeszcze bardziej odporna na czynniki mechaniczne i chemiczne, a jej piękny wygląd zachowany jest na dłużej.

Krawędzie podłóg Ever Home mogą być natomiast wykończone bez V-fugi, z dwustronną V-fugą oraz z czterostronną V-fugą. Podłogi bez V-fugi dają efekt jednolitej podłogi – deski łączone są bowiem bez dostrzegalnych różnic, dwustronna V-fuga (wzdłuż dłuższego boku) podkreśla z kolei długość desek i optycznie powiększa wnętrze, a czterostronna V-fuga (zarówno na długich, jak i krótkich bokach) podkreśla urok i autentyczność drewnianej podłogi.

Skupiamy się na produkcji drewnianych podłóg gotowych – wyjaśnia Radosław Rossa, Prezes Zarządu Ever Home S.A. Nasza oferta stara się być bowiem najlepszą odpowiedzią na aktualnie panujące trendy: klienci pragną mieć w domu piękną i naturalną podłogę drewnianą, jednak zależy im na oszczędności czasu, a co za tym idzie również pieniędzy. Taką możliwość daje podłoga gotowa, którą można użytkować praktycznie od razu po ułożeniu.

Godnym podkreślenia jest fakt, iż marka Ever Home korzysta tylko z polskiego surowca, dzięki czemu nie tylko wspiera polską gospodarkę, ale również oferuje najlepsze drewno dębu i jesionu – nasze rodzime lasy są wszak doceniane na całym świecie. Fakt ten, w połączeniu z najwyższą dbałością o detale i jakość, czyni z marki Ever Home godnego zaufania producenta, którego podłogi z założenia mają służyć przez długie lata.

Informacje o firmie

Ever Home jest członkiem Grupy POZBUD. POZBUD jest czołowym polskim producentem stolarki drewnianej – okien i drzwi oraz komponentów drewnianych dla architektury. POZBUD produkuje również drewniane drzwi wewnętrzne pod marką CASTELLO. W ostatnim czasie firma otworzyła nową fabrykę w miejscowości Grzywna koło Torunia.

Więcej informacji na stronie: www.everhome.pl


PR
KJ

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *