Niedziele z Gwiazdami w Centrum Handlowym NoVa Park

W najbliższą niedzielę, 18 listopada, gorzowskie Centrum Handlowe NoVa Park otwiera cykl Niedziel z Gwiazdami. Pierwszym gościem będzie Anna Wendzikowska, dziennikarka i aktorka, która przeprowadziła kilkadziesiąt wywiadów z gwiazdami Hollywood. W specjalnej zabawie, wybierze jedno z pytań zaproponowanych przez mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego i okolic oraz zada je podczas wywiadu z Anne Hathaway, Hugh Jackmanem i Russellem Crowe – odtwórcami głównych ról w filmie „Nędznicy”.

Niedziele z Gwiazdami” to cykl czterech spotkań, podczas których klienci Centrum Handlowego NoVa Park będą mogli zapoznać się z życiem oraz pracą celebrytów. W pierwszą niedzielę akcji – 18 listopada Anna Wendzikowska zabierze Klientów Centrum Handlowego NoVa Park do magicznego świata Hollywood.

Opowiem o doświadczeniach w pracy z gwiazdami, a może nawet uchylę rąbka tajemnicy, jacy są na co dzień bohaterowie srebrnego ekranu” – zachęca Anna Wendzikowska. „Przede wszystkim liczę jednak na dobrą zabawę, ponieważ zaplanowaliśmy liczne atrakcje” – dodaje.

Głównym punktem niedzielnego programu będzie konkurs „Pytanie do gwiazd”. Uczestnicy wysyłają swoją propozycję pytania do jednej z gwiazd filmu „Nędznicy” na adres niedzielezgwiazdami@nova-park.pl do 17 listopada włącznie. Z nadesłanych pytań Komisja pod przewodnictwem Anny Wendzikowskiej wyłoni trzech finalistów. Zwycięzcę konkursu wybiorą klienci Centrum Handlowego NoVa Park w finałowym głosowaniu SMS, które odbędzie się 18 listopada. Podczas wielkiego finału Anna Wendzikowska przedstawi wyniki głosowania. Zwycięskie pytanie zostanie zadane w trakcie wywiadu z jedną z gwiazd nowego filmu „Nędznicy”, w którym grają m.in. Anne Hathaway, Hugh Jackman i Russell Crowe. Autor zwycięskiego pytania otrzyma nagrodę w postaci tabletu multimedialnego.

Wśród atrakcji na klientów NoVa Park czeka również konkurs wiedzy filmowej, w którym Anna Wendzikowska sprawdzi wiedzę ochotników na temat kina i życia gwiazd, a zwycięzca otrzyma atrakcyjne nagrody. Dodatkowo, w czasie trwania eventu sklepy, które odwiedzi dziennikarka będą oferować atrakcyjne rabaty.

Akcja ‘Niedziele z Gwiazdami’ w Centrum Handlowym NoVa Park to wyjątkowe wydarzenie i okazja do spotkania ze znanymi osobami. Już w najbliższą niedzielę powitamy lubianą przez telewidzów aktorkę i dziennikarkę TVN – Annę Wendzikowską. Zapraszam serdecznie do naszego centrum handlowego – tylko u nas celebryci umilą Państwu czas spędzony na weekendowych zakupach” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Poniżej prezentujemy program eventu „Super Niedziela z Anną Wendzikowską”:

12:00-13:00 – otwarcie wydarzenia

13:00-17:30 – spotkanie i wywiady z Anną Wendzikowską, konkurs „Pytanie do gwiazd”, zabawa w odgadywanie salonów NoVa Park, konkurs wiedzy o filmach i gwiazdach

17:30-18:00 – wspólne zdjęcia i rozdanie autografów przez Annę Wendzikowską oraz podsumowanie zabawy

18:00 – Wielki Finał, ogłoszenie wyników głosowania oraz zakończenie wydarzenia

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure, Smyk, Sephora i W.KRUK.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska Sp. z o.o.

www.nova-park.pl

PR
KJ

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *