Pałac i Folwark Galiny laureatem konkursu Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur

Pałac i Folwark Galiny został uhonorowany prestiżową nagrodą Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur w kategorii usługa turystyczna.

9 listopada poznaliśmy laureatów konkursu Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur. Na Gali Jakości zorganizowanej w Salach Kopernikowskich olsztyńskiego zamku rozdane zostały statuetki dla najlepszych produktów i usług w określonych kategoriach. Pałac i Folwark Galiny został uznany najlepszą usługą turystyczną Warmii i Mazur, pokonując tym samym wielu wymagających konkurentów.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych produktów i usług w regionie. Zdaniem organizatorów ma on przyczynić się do promocji laureatów zarówno na rynku lokalnym, jak również na terenie całej Unii Europejskiej.

Pragniemy serdecznie podziękować całej kapitule konkursu oraz wszystkim Internautom za oddane na nas głosy. Dla naszego Pałacu jest to bardzo ważne wyróżnienie. W codziennej pracy z wielką pieczołowitością dbamy o to, by nasze usługi stały na najwyższym poziomie i usatysfakcjonowały przebywających u nas Gości. Jest nam niezmiernie miło, że kapituła doceniła ofertę naszego Pałacu, a tym samym trud, który wkładamy w uczynienie pobytu u nas niezapomnianą przygodą – mówi Małgorzata Czeczora, manager Pałacu i Folwarku Galiny. Jesteśmy bardzo dumni, że zadowolenie naszych Gości ma również odzwierciedlenie w nagrodach, które nasz Pałac otrzymuje. Niedawno zostaliśmy uhonorowani również nagrodą „Hotel Przyjazny Rodzinie”. Kolejne wyróżnienie jest bardzo motywujące, ale również nakłada na nas obowiązek ciężkiej pracy nad jeszcze lepszą jakością naszych usług – dodaje Czeczora.

Konkurs zorganizowany został po raz ósmy, a jego organizatorem jest Urząd Marszałkowski. Ideą przedsięwzięcia jest promocja całego regionu i rozwój warmińsko-mazurskiej gospodarki. Nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu wręczali Gustaw Marek Brzezin, wicemarszałek województwa warmińsko-mazurskiego oraz Julian Osiecki, przewodniczący Sejmiku Województwa.

Więcej informacji na temat oferty Pałacu i Folwarku Galiny można znaleźć na stronie www.palac-galiny.pl.

***

Pałac i Folwark Galiny to położony koło Bartoszyc hotel oraz stadnina koni. W skład kompleksu wchodzą wybudowany w XVI w. jedyny na Warmii pałac w stylu renesansowym, wieża zegarowa, wozownia, stajnia, oficyna, oranżeria oraz budynek przypałacowy z basztami. W budynkach majątku znajdują się hotel, stajnie oraz sale konferencyjne. Pałac otoczony jest 4-hektarowym ogrodem, na terenie posesji znajduje się również maneż i parkur. Od 1995 roku zabytkowe pomieszczenia poddawane są systematycznej renowacji, która przywraca im dawny blask. Wnętrza majątku nawiązują bezpośrednio do stylu, w którym były pierwotnie urządzone. Do kompleksu przynależy 250-hektarowa działka, gdzie aktywnie czas spędzać mogą goście hotelu. Obiekt trzykrotnie zdobywał wyróżnienie „Hotel przyjazny rodzinie”. Więcej informacji o Pałacu i Folwarku Galiny i jego aktualnej ofercie można znaleźć na stronie www.palac-galiny.pl.

PR
KJ

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *