ABC Data S.A. oficjalnym dystrybutorem firmy ATEN

Od października w portfolio czołowego dystrybutora IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej znajdują się produkty tajwańskiej firmy ATEN, która jest światowym liderem produkcji innowacyjnych przełączników KVM, umożliwiających zdalną kontrolę kilku urządzeń przez użytkownika.

Podpisana z firmą ATEN umowa dystrybucyjna reguluje zasady stałej współpracy z producentem, która do tej pory odbywała się w modelu subdystrybucyjnym. W portfolio dystrybutora znajdą się najnowocześniejsze rozwiązania tajwańskiego dostawcy, m.in. przełączniki KVM (Keyboard-Video-Mouse), dedykowane zarówno gospodarstwom domowym i firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz przełączniki KVM ALTUSEN przeznaczone dla serwerowni i centrów danych. Ponadto w ofercie ABC Data partnerzy znajdą konsole i extendery KVM, umożliwiające zdalną i równoczesną kontrolę kilku urządzeń przez użytkownika z dowolnego miejsca na ziemi. W ofercie ATEN są również profesjonalne rozwiązania VanCryst do dystrybucji danych audiowizualnych, które wykorzystywane są w systemach oznakowania w takich miejscach jak: lotniska czy dworce.

Dzięki bezpośrednim zakupom u producenta realizowanym w ramach umowy dystrybucyjnej, mamy gwarancję, że nasza oferta produktów firmy ATEN będzie najbardziej aktualna, najszersza i atrakcyjna. Cieszymy się, że jako oficjalny dystrybutor marki ATEN będziemy mogli wspomóc partnerów w zakresie sprzedaży. W ofercie mamy pełne portfolio produktów do budowy systemów inteligentnej infrastruktury centrów danych. W ramach działalności zespołu ABC Data Value+ planujemy także szkolenia dla naszych partnerów handlowych. – powiedział Grzegorz Naja z Value+ spółki ABC Data.

Aten to światowy lider produkcji przełączników KVM, specjalizujący się w zaawansowanych rozwiązaniach z zakresu systemów zarządzania IT oraz będący dostawcą profesjonalnego sprzętu audio/video. Firma dostosowuje swoją ofertę do oczekiwań odbiorców, zarówno małych firm, użytkowników domowych, jak i sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Od października szeroka gama produktowa dostępna u dystrybutora ABC Data S.A, www.interlink.pl

Oficjalna strona ATEN http://pl.aten.com

O ABC Data S.A.

ABC Data S.A. jest jednym z liderów rynku dystrybucji sprzętu IT w Polsce i jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w siedmiu państwach Europy Środkowej i Wschodniej (należących do UE). Firma od ponad 20 lat oferuje sprzęt komputerowy, oprogramowanie i elektronikę użytkową. ABC Data S.A. dysponuje największą na rynku ofertą ponad 56 tysięcy produktów, ponad 300 renomowanych dostawców.

W czerwcu 2011 roku ABC Data S.A. rozpoczęła sprzedaż materiałów eksploatacyjnych pod własną marką Colorovo. Pod tą marką Spółka oferuje obecnie ponad 330 produktów we wszystkich krajach, na terenie których działa.

PR
KJ

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *