Tablet w ofercie marki Colorovo

CityTab to najnowszy produkt marki Colorovo, której właścicielem jest ABC Data S.A.. Tablet, który łączy w sobie funkcje nawigacji, telefonu oraz mobilnego urządzenia multimedialnego poszerza ofertę marki Colorovo o zapowiadaną grupę produktową – elektronikę użytkową.

CityTab to unikalne połączenie wszystkich najważniejszych funkcji z punktu widzenia współczesnego użytkownika. Tablet z 7” ekranem posiada stały dostęp do sieci dzięki modemowi 3G oraz sieci wi-fi, wbudowany moduł GPS i wspomaganie A-GPS. Urządzenie to umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych GSM i z łatwością pomaga nam dotrzeć do celu dzięki aplikacji nawigacyjnej NaviExpert, którą klient otrzymuje gratis wraz z opłaconym abonamentem na 12 miesięcy.

Zdecydowaliśmy się na udział w tym projekcie, ponieważ przeprowadzone przez nas testy wykazały bardzo dobre działanie naszej aplikacji na CityTab. Ponadto, na rynku brakuje urządzeń wyposażonych w tak rozbudowane funkcje, w tak przystępnej cenie, dlatego uznaliśmy, że jest to produkt, z którym chcemy być kojarzeni” – powiedział Paweł Kozłowski, Prezes Zarządu NaviExpert.

Colorovo to marka należąca do firmy ABC Data S.A. – największego dystrybutora sprzętu IT, oprogramowania i elektroniki użytkowej.

Wprowadzając do naszej oferty CityTab myśleliśmy – zgodnie z filozofią marki Colorovo – o walorach użytkowych produktu i bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie. Oferujemy użytkownikom tablet o unikalnej funkcjonalności, której w chwili obecnej – w zaproponowanej przez nas kategorii cenowej – nie oferują produkty konkurencyjne. Dodatkową korzyścią związaną z produktem jest aplikacja nawigacyjna NaviExpert. Debiut nowego produktu jest związany ze strategią stałego rozbudowywania oferty produktów pod własną marką, o kolejne kategorie asortymentowe. Jesteśmy przekonani, że CityTab Colorovo zostanie pozytywnie przyjęty zarówno przez naszych partnerów handlowych jak i użytkowników – powiedział Dobrosław Wereszko, członek zarządu ABC Data S.A., odpowiedzialny za rozwój projektu własnej marki.

CityTab marki Colorovo to nowoczesny tablet o bogatej funkcjonalności, który może być wykorzystywany również jako smartfon oraz nawigacja. Urządzenie z pewnością zainteresuje odbiorcę indywidualnego oraz biznesowego. Jego możliwości i funkcjonalność sprawdzą się zarówno w podróży, w pracy, w mieście i w domu. Dodatkowym atutem tabletu CityTab jest jego konkurencyjna cena, z uwzględnieniem wszystkich parametrów i funkcji tabletu.

Oprócz faktu, że produkty Colorovo są coraz lepiej rozpoznawalne i pozytywnie odbierane przez użytkowników, są również coraz bardziej doceniane przez naszych partnerów handlowych. Resellerzy patrzą przyjaźnie na markę Colorovo z punktu widzenia marży jaką osiągają oraz cech jakościowych produktów i obsługi logistyczno-serwisowej zapewnianej przez spółkę ABC Data. Najlepszym tego dowodem jest stale rosnąca sprzedaż każdego produktu jaki wprowadzamy.” – powiedział Piotr Blachowski, odpowiedzialny za działania marketingowe marki Colorovo.

CityTab zostanie wprowadzony do sprzedaży w drugiej połowie listopada br, przy czym zamówienia można będzie składać już od 8.11.2012 poprzez www.InterLink.pl – platformę sprzedażową ABC Daty. „W pierwszej kolejności o produkcie chcemy poinformować naszych klientów i dlatego skupiliśmy się na działaniach skierowanych bezpośrednio do nich. W połowie listopada br ruszamy z kampanią internetową w wewnętrznych sieciach PCLink i InterLink. Komunikację wzmocnimy reklamą prasową w stricte branżowych tytułach. W grudniu planujemy wzmocnić aktywność poprzez media społecznościowe. Na naszej stronie facebook.com/colorovo zorganizowany zostanie konkurs, w którym oczywiście do wygrania będzie CityTab” – powiedział Piotr Blachowski, odpowiedzialny za działania marketingowe marki Colorovo.

Colorovo to marka materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów komputerowych. Tablet CityTab jest pierwszym urządzeniem z kategorii „Elektronika użytkowa” w portfelu produktowym marki.

Materiały eksploatacyjne Colorovo obejmują produkty dla ok. 1400 urządzeń drukujących takich producentów jak Brother, Canon, Dell, Hewlett-Packard, Konica Minolta, Kyocera, Lexmark, OKI, Samsung czy Xerox.

Od debiutu marka poszerzyła swój portfel produktów o akcesoria czyszczące takie jak: środki do czyszczenia ekranów (TFT, LCD, LED, itp.) w postaci chusteczek, żelu i pianek (dedykowanych do ekranów, powierzchni plastikowych i metalowych) oraz sprężonego gazu do wydmuchiwania zabrudzeń z trudno dostępnych miejsc. Ponadto do sprzedaży wprowadzone zostały obudowy komputerowe do zastosowań biurowych oraz dla graczy komputerowych.

Plany przewidują wprowadzanie kolejnych produktów akcesoryjnych (akcesoria komputerowe oraz do urządzeń mobilnych), a także produktów z kategorii „Dom i Biuro” oraz „Elektronika użytkowa”.

Produkty marki Colorovo są dostępne w całej sieci dystrybucji grupy ABC Data, a od połowy 2012 r. – obecne są również w ofercie Agito.pl, Morele.net oraz NEO24.pl – największych internetowych polskich platformach sprzedażowych.

O marce Colorovo

Colorovo początkowo oferowało nowoczesne i niezawodne materiały eksploatacyjne do drukarek atramentowych i laserowych, które powstały w trosce o jakość wydruków, bezproblemową pracę produktu i urządzenia drukującego oraz bezpieczeństwo i ochronę środowiska. Po przyjaznym przyjęciu przez rynek zdecydowano o poszerzeniu portfela produktowego o kolejne produkty z segmentu IT. Kierowaliśmy się tymi samymi surowymi kryteriami jakościowymi i ilościowymi, które gwarantują ponadprzeciętną jakość i wydajność pracy biurowej. Colorovo sprzedaje obecnie ponad 400 produktów, na terenie 8 krajów europejskich (Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Rumunia i Węgry). Debiutancki projekt okazał się dochodowy, czego wynikiem jest 12 miejsce wśród 416 linii produktowych w ofercie ABC Daty pod względem wartości osiąganej marży – od początku 2012 do końca października br.

Marka rozwijana jest w obszarze produktów akcesoryjnych (akcesoria komputerowe i akcesoria do urządzeń mobilnych), a także produktów z kategorii „Dom i Biuro” oraz „Elektronika użytkowa”.

ABC Data S.A. działa na polskim rynku od ponad 20 lat, a od kilku lat Spółka obecna jest także bezpośrednio w innych krajach regionu: Czechach, Słowacji, Rumunii, Litwie, Łotwie i Estonii. Pozycję firmy jako lidera na polskim rynku dystrybucji IT potwierdzają liczne nagrody, tytuły i uczestnictwo w pracach największych organizacjach branżowych na świecie.

PR

AF

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *