Wystartuj z lotniska Berlin Schönefeld!

PolskiBus.com rozbudowuje połączenia w Polsce i za granicą.

Dodatkowo PolskiBus.com ogłasza nowe połączenia na trasie
Warszawa – Częstochowa – Katowice.

 • Nowy, dodatkowy przystanek Lotnisko Berlin Schönefeld na trasie Warszawa – Berlin
 • Nowe, dogodne godziny połączeń do Berlina, Poznania i Łodzi z przystanku autobusowego
  Metro Wilanowska w Warszawie (stanowisko 14)
 • Trzy kursy dziennie pomiędzy Warszawą a Poznaniem
 • Nowe, dogodne godziny połączeń do Częstochowy, Katowic, Bratysławy i Wiednia z przystanku autobusowego Metro Wilanowska w Warszawie (stanowisko 14)
 • Cztery kursy dziennie pomiędzy Warszawą a Częstochową i Katowicami, w tym jeden kurs nocny
 • Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł plus 1 zł za rezerwację, z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi i bez ukrytych opłat za bagaż
 • Zarezerwuj bilet on-line na stronie www.PolskiBus.com

PolskiBus.com, popularny przewoźnik autokarowy oferujący ekspresowe przewozy międzymiastowe od 1 zł (plus 1 zł opłaty za rezerwację) ogłasza nowe, ulepszone połączenia autokarowe z Warszawy na jedno
z największych lotnisk w Europie – Berlin
Schönefeld. Ponadto przewoźnik podwaja liczbę połączeń
z Warszawy do Częstochowy i Katowic.
Nowy rozkład jazdy zacznie obowiązywać od czwartku, 16 lutego br. Pasażerowie mogą dokonywać rezerwacji biletów już teraz, na stronie www.PolskiBus.com. Ceny rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację.

Już 16 lutego br. autokary PolskiBus.com pojadą na jedno z największych lotnisk w Europie – Berlin Schönefeld. Dzięki nowej ofercie pasażerowie PolskBus.com będą mieli możliwość podróży do wielu miejsc na całym świecie. Dodatkowo w rozbudowanym rozkładzie jazdy pojawi się nowe połączenie z Warszawy do Poznania, a także dwa nowe kursy do Częstochowy i Katowic. Aby zapewnić pasażerom jak najkorzystniejsze ceny biletów, przewoźnik zachęca do wcześniejszego dokonywania rezerwacji na stronie www.PolskiBus.com. Ceny biletów zawsze zaczynają się już od  1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej i wzrastają, gdy zbliża się data podróży.

Według nowego rozkładu jazdy, autokary PolskiBus.com będą odjeżdżać dwa razy dziennie z Warszawy na Lotnisko Berlin Schönefeld oraz do stolicy Niemiec w godzinach: 8:00 i 23:00. Zwiększy się również liczba połączeń ze stolicy do Poznania. Autokary PolskiBus.com będą odjeżdżać z warszawskiego przystanku autobusowego Metro Wilanowska (stanowisko 14) do Poznania o godzinach: 8:00, 16:00 i 23:00.

Linia ekspresowa P3: Warszawa – Łódź – Poznań – Berlin cieszy się rosnącą popularnością wśród naszych Pasażerów. Jesteśmy podekscytowani otwarciem nowego przystanku na jednym z największych lotnisk
w Europie – Berlin
Schönefeld. To lotnisko zmieni nazwę na Berlin Brandenburg już 3 czerwca br., kiedy zostanie otwarty nowy terminal. Dzięki temu nasi Pasażerowie będą mogli podróżować do wielu nowych miejsc na świecie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że PolskiBus.com umożliwia komfortową i tanią podróż na lotnisko, które oferuje tak wiele wspaniałych połączeń lotniczych.” – mówi Roger Bowker, Dyrektor Generalny Souther Holdings Poland.

Bilety na podróż z Warszawy, Łodzi i Poznania na Lotnisko Berlin Schönefeld można rezerwować już teraz na stronie www.PolskiBus.com.

PolskiBus.com wprowadza również nowe godziny połączeń z Warszawy do Katowic. Autokary do Częstochowy
i Katowic będą odjeżdżać o godzinach: 8:15, 12:15, 18:00 i 00:15.

Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający Souter Holdings Poland dodaje: „Jesteśmy zadowoleni, że kolejny raz możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Pasażerów. Mamy nadzieję, że ulepszony rozkład jazdy na trasie
z Warszawy do Katowic pozwoli jeszcze większej liczbie pasażerów docenić nasz wysoki standard podróży za bardzo konkurencyjną cenę. To wspaniała wiadomość, że od czwartku 16 lutego br. jeszcze więcej podróżujących będzie mogło skorzystać z naszych usług”.

PolskiBus.com oferuje szybkie, tanie i komfortowe przewozy autokarowe na terenie Polski oraz Europy Środkowej. Ceny biletów zaczynają się już od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż, a swoim pasażerom podczas podróży oferuje bezpłatny dostęp do Internetu. Nowoczesne autokary PolskiBus.com dodatkowo wyposażone są w luksusowe regulowane skórzane siedzenia, ogrzewanie i klimatyzację.

 

                                                                                       ***
Bilety i rezerwacja:

Rezerwacja biletów na stronie www.PolskiBus.com

PolskiBus.com jest polską firmą świadczącą usługi ekspresowych przewozów autokarowych, która oferuje klientom możliwość szybkiego i komfortowego podróżowania między miastami po bardzo niskich cenach.

Szybkie i nowoczesne autokary wyposażone w klimatyzację i najnowsze technologie umożliwiają pasażerom ekspresową podróż między miastami na terenie Polski oraz Europy Środkowej. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł plus 1 zł za rezerwację. W cenie biletu pasażerowie otrzymują darmowy dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych znajdujących się pod każdym siedzeniem, toalety, luksusowych skórzanych foteli, pasów bezpieczeństwa i duży limit bagażu, bez żadnych ukrytych opłat.

Osiem tras obsługiwanych przez PolskiBus.com łączy 17 miast w Polsce, w tym: Warszawę, Gdańsk, Ostródę, Toruń, Bydgoszcz, Piłę, Szczecin, Łódź, Poznań, Wrocław, Częstochowę, Katowice, Kielce, Kraków, Zakopane, Lublin i Białystok. Ponadto PolskiBus.com obsługuje pięć europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

1 Comment

 1. Avatar
  nieruchomości rzeszów Luty 21, 2012

  Hej. Naprawdę cieszę się, że wpadłam na tą stronę. Stało się to przypadkowo w trakcie buszowania w necie w poszukiwaniu informacji o nieruchomościach. Super, że ktoś porusza interesującą mnie tematykę i to na dodatek robi to w lekki sposób. Mam nadzieję, że dostęp do takich treści nie będzie limitowany po niedawnym podpisaniu umowy ACTA przez Polskę 🙁 P.S. Jeśli mogłabym się do czegoś przyczepić to można by jeszcze delikatnie popracować nad stroną wizualną.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *