Sławomir Stanik nowym Country Managerem ASUS Polska

Sławomir Stanik od początku listopada objął stanowisko Country Managera w ASUS Polska. Będzie koordynował prace firmy w zakresie dwóch kategorii produktów – komputerów mobilnych oraz tabletów.

Sławomir Stanik posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w branży nowoczesnych technologii. Przez ponad dwa lata pełnił funkcję Country Managera na Polskę i Kraje Bałtyckie w Panasonic Polska. Odpowiadał za planowanie i egzekucję strategii oraz utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z partnerami firmy. W latach 2008-2010 był uczestnikiem programu „Talents for Tomorrow”, w którym wzięło udział 12 najbardziej kreatywnych i innowacyjnych liderów zmian w Europie.

Do jego głównych obowiązków jako Country Managera ASUS Polska należeć będzie wspieranie i koordynowanie rozwoju marki ASUS w segmentach komputerów mobilnych i tabletów w Polsce. Na stanowisku, które objął Sławomir Stanik od marca 2012 roku był wakat.

O firmie ASUS:

ASUS jest wiodącą firmą nowej ery cyfrowej, o bogatym portfolio, na które składają się notebooki, netbooki, tablety, płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, stacjonarne komputery osobiste, serwery, rozwiązania bezprzewodowe, telefony komórkowe i urządzenia sieciowe. Kierująca się dążeniem do innowacyjnych rozwiązań i najwyższej jakości produktów, firma ASUS projektuje i wytwarza produkty, które idealnie zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma ASUS zdobyła w 2011 roku 3886 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC™. Firma zatrudnia ponad 11 000 pracowników, w tym światowej klasy zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3 100 inżynierów. W 2011 roku dochód firmy wyniósł 11,9 mld dolarów amerykańskich.

PR

AF

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *