Sławomir Stanik nowym Country Managerem ASUS Polska

Sławomir Stanik od początku listopada objął stanowisko Country Managera w ASUS Polska. Będzie koordynował prace firmy w zakresie dwóch kategorii produktów – komputerów mobilnych oraz tabletów.

Sławomir Stanik posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w branży nowoczesnych technologii. Przez ponad dwa lata pełnił funkcję Country Managera na Polskę i Kraje Bałtyckie w Panasonic Polska. Odpowiadał za planowanie i egzekucję strategii oraz utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z partnerami firmy. W latach 2008-2010 był uczestnikiem programu „Talents for Tomorrow”, w którym wzięło udział 12 najbardziej kreatywnych i innowacyjnych liderów zmian w Europie.

Do jego głównych obowiązków jako Country Managera ASUS Polska należeć będzie wspieranie i koordynowanie rozwoju marki ASUS w segmentach komputerów mobilnych i tabletów w Polsce. Na stanowisku, które objął Sławomir Stanik od marca 2012 roku był wakat.

O firmie ASUS:

ASUS jest wiodącą firmą nowej ery cyfrowej, o bogatym portfolio, na które składają się notebooki, netbooki, tablety, płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, stacjonarne komputery osobiste, serwery, rozwiązania bezprzewodowe, telefony komórkowe i urządzenia sieciowe. Kierująca się dążeniem do innowacyjnych rozwiązań i najwyższej jakości produktów, firma ASUS projektuje i wytwarza produkty, które idealnie zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma ASUS zdobyła w 2011 roku 3886 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC™. Firma zatrudnia ponad 11 000 pracowników, w tym światowej klasy zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3 100 inżynierów. W 2011 roku dochód firmy wyniósł 11,9 mld dolarów amerykańskich.

PR

AF

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *