Robakowo przyciąga jesienią

Jesienna aura za oknem sprawia, że liczne podmiejskie osiedla ukazują się w nowej, wielobarwnej odsłonie. By wyciągnąć Poznaniaków za miasto, deweloperzy kuszą promocyjnymi cenami. Mieszkanie z jesiennym rabatem oferuje również firma Skaland.

Robakowo, to niewielka i zaciszna miejscowość zlokalizowana zaledwie kilkanaście minut drogi od Poznania. Na obrzeżach osady, z dala od zgiełku powstaje drugi etap osiedla mieszkaniowego Świerkowa Polana. – Zachęcamy Poznaniaków, by zdecydowali się na wybór mieszkania za miastem i poznali walory jesiennej przyrody Robakowa i okolic. Dlatego też przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową, w której mieszkanie z ogrodem na osiedlu Świerkowa Polana II można nabyć już za 235 tys. brutto. – mówi Piotr Swoboda, prezes Skaland. – Dodatkowo w standardzie deweloperskim każdy lokal wyposażony jest w instalację inteligentnego mieszkania, która umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami elektrycznymi przy użyciu telefonu komórkowego, komputera czy iPada – dodaje Swoboda.

Pomimo swego kameralnego charakteru w samym Robakowie znajdziemy wszystko co niezbędne do życia, w tym szkołę kościół i sklepy. Jego okolice to także wspaniałe miejsce do odpoczynku. Lasy, łąki, jezioro kórnickie, zespół pałacowy w Rogalinie czy Zamek w Kórniku stwarzają możliwość ucieczki od miejskiego zgiełku i różnych form relaksu.

Świerkowa Polana II to inwestycja, w której dostępne są mieszkania 3 oraz 4- pokojowe. Na dwóch poziomach i powierzchni od 64 do 72 mkw. znajduje się salon, kuchnia, dwie łazienki i dwie lub trzy sypialnie. Cechą wyróżniającą inwestycję jest to, że każdy lokal ma własny ogródek i dwa miejsca parkingowe. – Realizowane w obecnym etapie budynki częściowo są już ocieplone i zadaszone. Zamontowana jest stolarka okienna i wykonane niektóre prace instalacyjne – mówi Tadeusz Kaczmarek, dyrektor Techniczny Skaland. – Zgodnie z harmonogramem prac jeszcze przed zimą planujemy zamknąć budynki i prowadzić w nich prace wykończeniowe – dodaje Tadeusz Kaczmarek.

Inwestor w drugim etapie osiedla przewiduje realizację łącznie 140 mieszkań. Część z lokali przystosowanych będzie do prowadzenia działalności handlowo-usługowej. Ponadto firma Skaland zadba o pełną infrastrukturę osiedla z drogą, miejscami parkingowymi, oświetleniem oraz placem zabaw dla dzieci. Pierwsze klucze do mieszkań nowi właściciele odbiorą już wiosną 2013r.

PR

AF

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *