20.000 zł na koncie od Lay’s….

Oni już wiedzą, co z nimi zrobią!

Zamknij oczy i pomyśl, że właśnie otrzymałeś nadprogramowo 20.000 zł. Na co je wydasz? O czym marzysz? To wcale nie musi być sen! Zwycięzcy konkursu Lay’s „Marzenia Ziemniaka przed końcem świata” opowiedzieli nam, co zrobią z taką wygraną!

Wiemy już, o czym marzą nasi rodacy – niektórzy pragną rozwiązać zagadkę Trójkąta Bermudzkiego, inni zanurkować z rekinami, a jeszcze inny wybrać się w podróż dookoła świata1. Jednak najbliżej spełnienia swoich marzeń są ci, którzy już wygrali tygodniowe nagrody w konkursie „Marzenia Ziemniaka przed końcem świata”! Niektórzy z nich zdradzili nam, na co wydadzą 20.000zł, które wygrali w tygodniowych odsłonach akcji Lay’s.

Autor dowcipnej pracy o szamponie przeciwskrobiowym odkłada realizację marzeń w czasie: „Pieniądze pochodzące z wygranej będą inwestowane i obracane, aby za kilka lat były kolejną cegiełką do wyjazdu i rozpoczęcia nowego życia w cieplejszym i bardziej przyjaznym do życia
i prowadzenia firmy kraju.”

Natomiast autorka pracy pokazującej Ziemniaka w romantycznym wydaniu ma już bardzo konkretne plany, co zrobi ze swoją nagrodą: „Dzięki wygranej w konkursie Lay’s będę mogła zrealizować swoje marzenie
o nowej kuchni w skandynawskim stylu i to jeszcze w tym roku! Niezmiernie się cieszę, że najbliższą Wigilię przyrządzę w wymarzonej kuchni, przy pomocy nowoczesnych sprzętów AGD, a wszystko to dzięki zdobyciu jednej
z głównych nagród w konkursie!”

W konkursie zgłoszono już ponad 135.000 prac! Oprócz tygodniowych nagród w wysokości 20.000 zł, Jury Konkursowe każdego dnia przyznaje także nagrody w wysokości 200 zł dla 10 najlepszych prac. Ponadto, w każdym tygodniu konkursu fani Lay’s na Facebooku głosują na ich zdaniem najlepsze projekty – w tym przypadku autor pracy z największą liczbą głosów wygrywa 2.000 zł. Szanse na wygranie gotówki na spełnianie swoich marzeń ma więc każdy – warto spróbować i dołączyć do grona zwycięzców – marzycieli!

A co trzeba zrobić, żeby wygrać? Mechanizm jest bardzo prosty. Wystarczy kupić promocyjną paczkę Lay’s, wejść na www.lays.pl, spełnić jedno z marzeń sympatycznego bohatera konkursu – Ziemniaka, wpisać kod z kuponu z paczki i mocno trzymać kciuki, aby zgłoszenie zyskało uznanie Jury Konkursowego. Konkurs trwa do 11 listopada – zostało więc niewiele czasu!

Dodatkowych informacji udzielają:

Małgorzata Kink
Multi Communications

Mail: malgorzata.kink@multipr.pl
tel. 728 301 876

O firmie PepsiCo

W swoim globalnym portfolio obejmującym marki artykułów żywnościowych i napojów, PepsiCo posiada 22 różne linie produktów, z których każda generuje w ciągu roku sprzedaż detaliczną na poziomie ponad miliarda dolarów. Nasze główne przedsiębiorstwa wytwarzają również setki innych pożywnych, smacznych artykułów żywnościowych i napojów, które niosą radość konsumentom na całym świecie. Przy średniorocznych przychodach sięgających ponad 65 mld dolarów, wszystkich pracowników PepsiCo łączy wyjątkowe zaangażowanie w sprawy zrównoważonego rozwoju pod hasłem „Performance with Purpose”. Starając się oferować szeroki wybór zdrowych, łatwo dostępnych i przynoszących radość produktów, ograniczając swój wpływ na środowisko naturalne, redukując zużycie wody, energii oraz ilość opakowań, zapewniając znakomite warunki pracy naszym współpracownikom, szanując, wspierając i inwestując w rozwój społeczności lokalnych, gdzie działamy. Więcej informacji nt. PepsiCo jest dostępnych na globalnej stronie pod adresem www.pepsico.com oraz na polskiej stronie firmy www.pepsicopoland.com

Odwiedź PepsiCo na:

Twitter (@PepsiCo)

Facebook (@http://www.facebook.com/PepsiCoPolska)

PepsiCo Blogs

PepsiCo Press Releases

PepsiCo Multimedia

PepsiCo Videos 

 

1 Na podstawie ankiety „Marzenia przed końcem świata” przeprowadzonej w Internecie we wrześniu 2012r. na zlecenie Frito Lay Poland Sp. z o.o.

PR

LA

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *