Polska strona internetowa Arturo Flooring już dostępna!

Arturo Flooring, nowa marka na rynku designerskich posadzek żywicznych, uruchomiła polską stronę internetową. Witryna pozwala śledzić na bieżąco nowości pojawiające się w ofercie firmy, a także zawiera szereg informacji o samej technologii designerskich posadzek żywicznych.

Polska strona designerskich posadzek żywicznych ruszyła pod adresem www.ArturoFlooring.pl. Witryna opiera się na przejrzystym i funkcjonalnym projekcie, który uzupełnia galeria kolorowych zdjęć z przeprowadzonych realizacji oraz formularze kontaktowe.

Na nowej stronie marki Arturo Flooring znajdziemy informacje o firmie oraz jej produktach. Treści wypełniające witrynę zostały umieszczone w kilku tematycznie podzielonych zakładkach. Tak na przykład Informacje o zastosowaniu designerskich posadzek żywicznych w przemyśle, placówkach opieki zdrowotnej, produkcji napojów i żywności, przestrzeni publicznej, garażach i domach mieszkalnych odnajdziemy w dziale Zastosowanie.

Szerokie opisy produktów marki Arturo Flooring oraz przegląd dostępnej kolorystyki znajduje się w sekcji pt. Produkty. Niezwykłe zdjęcia z realizacji umieszczone zostały natomiast w zakładce Galeria.

Warte przyjrzenia są także koncepcje studia projektowego Arturo Flooring oraz powiązania marki ze sztuką opisane zostały w dziale Studio. W tej zakładce dowiemy się, kto współtworzy projekty designerskich posadzek żywicznych Arturo Flooring.

Osoby szukające wskazówek technicznych oraz wiadomości na temat technologii designerskich posadzek żywicznych znajdą je w zakładce Serwis. Tutaj także można pobrać karty bezpieczeństwa i karty techniczne oraz zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami na nie.

Ostatnim działem są Nowości, w których znajdują się aktualności oraz wiadomości z życia firmy.

Nowa strona internetowa marki Arturo Flooring cechuje się wysoką jakością pod względem graficznym i merytorycznym. Dzięki intuicyjnemu rozmieszczeniu informacji, znalezienie potrzebnych wiadomości zajmie nam tylko kilka sekund.

Marka Arturo Flooring należy do holenderskiej firmy Unipro, której właścicielem jest koncern UZIN UTZ AG. Arturo Flooring zastąpił znaną markę Qeshfloor. Producent posiada w swoim portfolio żywice, które sprawdzą się w każdej przestrzeni – od użytkowej po domowe wnętrza. W ofercie znajdują się także pozostałe elementy kompleksowego systemu (środki gruntujące, zaprawy, rozpuszczalniki, środki pielęgnujące), które pozwalają stworzyć nawet najbardziej oryginalną podłogę.

 PR

KJ

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *