Dolcan wyróżniony tytułem Deweloper Roku 2011

Firma Dolcan została wyróżniona nagrodą Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego w kategorii Deweloper Roku 2011. 26 stycznia br. odbyła się uroczysta gala, podczas której przedstawiciele firmy odebrali certyfikat. Nagroda jest uhonorowaniem pracy, rzetelności i wiarygodności firmy działającej w branży budowlanej.
Konkurs organizuje Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Konkurencja była duża, bo do konkursu zgłaszały się firmy z całej Polski. Spółka Dolcan, po dobrej passie w 2011 roku, zdobywa kolejne nagrody i wyróżnienia za swoją pracę i aktywność na rynku deweloperskim.

Podczas gali nagrodę w imieniu firmy Dolcan odebrał Robert Ziółek, dyrektor generalny firmy. – Jest to dla nas wyróżnienie, które bardzo doceniamy. Kolejna nagroda, jaką otrzymujemy w ostatnich miesiącach potwierdza nasze starania i pozycję firmy.
W naszej pracy priorytetem zawsze jest przede wszystkim jakość inwestycji i mieszkań
w budowanych przez nas osiedlach, ale też innowacyjność, i dopasowanie do aktualnych potrzeb osób poszukujących mieszkań – powiedział Robert Ziółek.

Dla firmy Dolcan miniony rok był bardzo dobrym okresem. Spółka obchodziła swoje 20-lecie działalności, otrzymała wiele wyróżnień, m.in. nagrodę Orły Polskiego Budownictwa, została uhonorowana tytułem Budowlanej Firmy Roku 2011 w kategorii Deweloper,
a także zajęła 4. miejsce w rankingu Mieszkaniowa Marka Roku, co świadczy
o rozpoznawalności marki na Mazowszu. Ponadto Dolcan znalazł się w zestawieniu 10 największych deweloperów, opublikowanym przez tygodnik Warsaw Business Journal.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy udało się zrealizować wiele planów, również tych związanych ze sprzedażą mieszkań. W tym roku deweloper planuje oddać do użytku aż pięć swoich inwestycji, m.in. pierwszy etap kompleksu Ogrody Ochota, Osiedle Tęczowe, dwa pierwsze osiedla mieszkań bezczynszowych – Rudy Rydz i Kamyk Zielony, a także w całości osiedle domów Magenta. O szczegółowych planach firmy można przeczytać: www.dolcan.pl

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *