Otwarci na negocjacje

Negocjacje przy kupnie nowego mieszkania to szansa na wiele dodatkowych korzyści. Odkąd sytuacja na rynku nieruchomości nieco się ustabilizowała, deweloperzy są otwarci na większy zakres negocjacji. Taki ukłon w stronę klienta proponuje spółka Twoje M.

Coraz częściej kierunek w procesie sprzedaży mieszkań wskazuję sami klienci. Oczekują od deweloperów indywidualnego podejścia, elastyczności oraz, co zrozumiałe, dodatkowych korzyści przy zakupie mieszkania. Twoje M, dostrzegając ten trend na rynku pierwotnym, systematycznie poszerza swoją ofertę. Mimo bardzo korzystnej ceny mieszkań na Osiedlu Wiśniowym , umożliwia negocjowanie dodatkowych korzyści. – Nasi klienci mają naprawdę duże możliwości negocjacyjne. Mogą liczyć nie tylko na obniżkę ceny, ale także na jedną z trzech opcji dodatkowych. Do wyboru są: projekt mieszkania przygotowany przez architekta wnętrz wraz z doborem mebli i dodatków, pokrycie rachunków za mieszkanie przez 12 miesięcy lub voucher na meble i sprzęt AGD – mówi Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Twojego M.

Negocjacje z deweloperem z pozoru mogą wydawać się trudne, ale Twoje M zachęca swoich klientów, aby szukali dla siebie jak najlepszych rozwiązań. Kupując mieszkanie na Osiedlu Wiśniowym klient sam wybiera, która z trzech opcji będzie dla niego najkorzystniejsza. Wiele osób z chęcią skorzysta z możliwości zaprojektowania i urządzenia mieszkania z pomocą projektanta. Dla tych, którzy ma ją już gotowe pomysły na własne M najlepszym rozwiązaniem będą bony do zrealizowania w sklepach meblowych. Mieszkanie bez rachunków przez rok spodoba się wszystkim spłacającym raty kredytu. Tak znacząca redukcja wydatków jest dogodnym rozwiązaniem dla wielu mieszkańców.
– Z każdym, kto zawita do naszego biura siadamy do stołu. Jesteśmy otwarci na jego propozycje i oczekiwania. Oferujemy bardzo dobry produkt, który w połączeniu z naszą otwartością gwarantuje zadowolenie obydwu stronom negocjacji. – dodaje Magdalena Czuryńska.

Jedną z najbliższych okazji do negocjacji z deweloperem będą Drzwi Otwarte na Osiedlu Wiśniowym , w Plewiskach przy ul. Fabianowskiej 12, które odbędą się w sobotę, 18 lutego, w godzinach od 11 do 16.

Osiedle Wiśniowe tworzą szeregi domków jednorodzinnych, składających się z mieszkań z osobnymi wejściami na górę lub na dół. Wszystkie lokale są jednopoziomowe.

Niska, dwukondygnacyjna zabudowa oraz lekka i nowoczesna architektura są ciekawym wyróżnikiem osiedla. Każde mieszkanie ma powierzchnię 68,9 mkw. Osiemdziesiąt procent inwestycji jest już w pełni ukończone. Deweloper posiada jeszcze ostatnie gotowe do zamieszkania lokale w tej części osiedla, w bardzo atrakcyjnej cenie.
Osiedle jest usytuowane w spokojnej okolicy na przedmieściach Poznania. Dojazd z centrum jest możliwy z kilku kierunków m.in. od ulic Głogowskiej i Grunwaldzkiej i trwa nie dłużej niż 18 min. Tuż przy Osiedlu Wiśniowym znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa, przychodnie NFZ, a także liczne punkty handlowo – usługowe.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *