Wielkie otwarcie Mohito w Centrum Handlowym Osowa

W dniu 15 października 2012 roku odbyło się wielkie otwarcie salonu Mohito w gdańskim Centrum Handlowym Osowa. Marka należąca do grupy LPP S.A. skierowana jest przede wszystkim do młodych kobiet, ceniących sobie miejską elegancję i szyk oraz aktywny tryb życia.

Ubrania marki Mohito stanowią idealną propozycję zarówno na typowy dzień w pracy, jak i weekendowy wypad do klubu czy wieczorne spotkanie ze znajomymi na mieście. Firma LPP S.A. przygotowała dwie linie ubrań: Chic Office – tradycyjna elegancja przełamana nowoczesnymi trendami oraz Energy – atrakcyjne trendy połączone z miejskim niebanalnym szykiem.

Otwarcie butiku Mohito w Centrum Handlowym Osowa to ukłon w stronę klientów, którzy lubią nowoczesne marki w przystępnych cenach. Jesteśmy przekonani, żeoferta nowego salonu przypadnie do gustu kobietom ceniącym sobie wyjątkową i nieszablonową odzież. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z najnowszymi jesiennymi trendami proponowanymi przez markę Mohito”mówiAgnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Lokal Mohito zajmuje powierzchnię 240 m2. Czynny będzie w godzinach otwarcia Centrum Handlowego Osowa. Szczegółowe informacje o lokalizacji butiku znajdą Państwo na stronie internetowej www.chosowa.pl.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl

PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *