Nowości w ofercie WOLFF: kompaktowy stripper Cayman i diamentowa tarcza szlifierska Ninja

Firma WOLFF, lider w projektowaniu i produkcji specjalistycznych maszyn przeznaczonych do przygotowania podłoża i układania wykładzin, poszerza swoją ofertę o nowe urządzenia – kompaktowy stripper służący do usuwania starych wykładzin podłogowych i diamentową tarczę szlifierską Ninja.

Stripper Cayman stanowi doskonałe rozwiązanie dla profesjonalnych posadzkarzy, szukających poręcznego urządzenia o dużej mocy. Urządzenie to wyróżnia się bowiem wysokim komfortem obsługi i niewielkimi rozmiarami. Samodzielny napęd umożliwia łatwe prowadzenie maszyny przy niewielkim wysiłku fizycznym. Trzy stopnie nachylenia noża pozwalają natomiast dostosować urządzenie do aktualnych warunków pracy oraz rodzaju zrywanego podłoża, jak np. wykładzin winylowych, linoleum, kauczuku, tekstyliów. Silnie oscylujące ostrze zapewnia optymalny rezultat cięcia, dzięki czemu stripper Cayman poradzi sobie także z wykładzinami z grzbietem z włókniny (przy zastosowaniu noża ze szlifem falistym).

Dzięki płynnej regulacji prędkości w zakresie od 8 do 20 m/min możliwe jest zwiększenie wydajności mierzonej w metrach kwadratowych. Średnia moc przerobowa nowego urządzenia firmy Wolff wynosi od ok. 5 do 11 m2 na minutę przy efektywnym obciążeniu i zachowaniu maksymalnej szerokości pracy, która równa się 200 mm .

W celu ułatwienia pracy można dostosować także wysokość drążka, który regulowany jest w sześciu stopniach. Waga całkowita strippera Cayman wynosi 63 kg, ale po rozebraniu maszyny na części najcięższy komponent waży tylko 34 kg, co niewątpliwie uprości kwestię jej transportu.

Diamentowa tarcza szlifierska Ninja to ekstremalnie efektywna tarcza szlifierska do szlifierek jednotarczowych, która może być stosowana do wszystkich rodzajów podłoży. Cechuje się wysoką jakością i długotrwałością segmentów, które dzięki systemu udarowemu można w prosty sposób wymieniać. Przystosowane są one do szlifierek jednotarczowych o zakresie prędkości obrotowej od 150-500 obrotów/ min. Poniżej dostępne segmenty:

ES K20 – uniwersalny segment do podłoży miękkich i bardzo miękkich (#68391)

BT K20 – uniwersalny segment do podłoży średnio-twardych i twardych (#68390)

PCD Split – do usuwania klejów oraz cienkich warstw mas szpachlowych i powłok malarskich, (#68389)

PCD Scraper – segment z 3 zębami z PKD (diament polikrystaliczny), do agresywnego usuwania grubych warstw klejów, zapraw do płytek ceramicznych, pozostałości włókniny i juty oraz grubszych warstw mas szpachlowych (#68388)

PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *