Przekąski Crispy Natural rekomendowane w walce z otyłością

Crispy Natural uzyskały rekomendację Centrum Leczenia Otyłości jako naturalne przekąski o wysokiej zawartości błonnika pokarmowego oraz niskiej zawartości soli, produkowane bez dodatku cukrów, a więc zawierające wyłącznie naturalnie występujące cukry. Produkty Crispy Natural polecane są pacjentom podczas odchudzania jako lekka i smaczna przekąska, która może stanowić doskonałe uzupełnienie racjonalnej diety.

Jak ważnym tematem jest otyłość i nadwaga pokazują wyniki raportów publikowane w 2012 roku. Instytut Żywności i Żywienia alarmuje, że ponad 60 proc. mężczyzn i 50 proc. kobiet w Polsce cierpi na otyłość lub ma nadwagę. Tylko co trzecie dziecko i co dziesiąty dorosły uprawia sport.

Z drugiej strony zdecydowana większość Polaków – we własnej ocenie – odżywia się zdrowo (69 proc.) lub nawet bardzo zdrowo (7 proc.), co wynika z badań CBOS. Okazuje się jednak, że co piąty Polak nie spożywa rano śniadania, a co czwarty nie ma czasu na zjedzenie trzech posiłków dziennie.

Polacy mają problem z otyłością i nadwagą. Jednym z powodów jest m.in. niewłaściwa dieta, siedzący tryb życia oraz nieregularne spożywania posiłków. Tym bardziej ważna jest edukacja na temat prawidłowego odżywiania i popularyzacja idei spożywania 5 posiłków dziennie: W codziennej diecie nie może zabraknąć porcji warzyw i owoców, białka, węglowodanów.

PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *