TULLAMORE D.E.W. – łagodny charakter, rogata dusza

Kto z Was pomimo na co dzień łagodnego charakteru nie ma ochoty czasem zaszaleć, zamienić ułożonej, zwykłej rzeczywistości na spontaniczną zabawę z nutą szaleństwa?

Z wiekiem takich okazji jest coraz mniej – bo praca, codzienne obowiązki czy brak czasu. Zawsze jest wymówka, często coś nas blokuje. Irlandczycy znaleźli sposób na walkę z szarą, pospolitą nudą. Z zielonych wzgórz przywędrowała TULLAMORE D.E.W. – whiskey łącząca w każdej butelce łagodny charakter z rogatą duszą.

Produkowana od 1829 roku w mieście Tullamore w hrabstwie Offaly, od pokoleń pozwala miłośnikom whiskey na całym świecie choć na chwilę przenieść się do krainy buntowniczej przygody, zawsze podszytej specyficznym, niepokornym poczuciem humoru.

Swój doskonały smak i męski charakter TULLAMORE D.E.W. zawdzięcza źródlanej wodzie, wyselekcjonowanym ziarnom zbóż, procesowi potrójnej destylacji i leżakowaniu w dębowych beczkach, wcześniej używanych do starzenia burbonu lub sherry.

Aby podkreślić oryginalność i nietuzinkowość tej wyśmienitej irlandzkiej whiskey, zamknięto ją w nowej butelce o wyjątkowym kształcie. Jak nigdy wcześniej zachęca ona do zabawy w gronie przyjaciół i wznoszenia różnorodnych, żartobliwych toastów. Bez względu na to, za co pijesz ważne, abyś tak jak Irlandczycy nigdy nie zapominał, że dobrej zabawie musi zawsze towarzyszyć poczucie humoru!

Łagodny charakter. Rogata dusza.” – oto motto TULLAMORE D.E.W.

SLAINTE – NA ZDROWIE!

Dystrybutorem TULLAMORE D.E.W. jest CEDC.

Tullamore D.E.W. to trzykrotnie destylowana irlandzka whiskey znana ze swojej wyjątkowej łagodności i unikalnego charakteru. Każda butelka to kompozycja aż trzech irlandzkich whiskey: single malt, whiskey jęczmiennej oraz zbożowej. Swój niepowtarzalny charakter i pełen bukiet zawdzięcza wyselekcjonowanym ziarnom jęczmienia, źródlanej wodzie oraz minimum trzyletniemu leżakowaniu w dębowych beczkach, których wcześniej używano do leżakowania sherry bądź burbonu.Whisky stworzona aby się cieszyć jej smakiem zarówno w towarzystwie jak  i w samotności.

CEDC jest jednym z największych producentów wódki na świecie. W Polsce i Rosji produkuje takie marki jak m.in.: BOLS, Absolwent, Żubrówka, Żubrówka Biała, Soplica, Green Mark, Zhuravli i Parliament. CEDC eksportuje obecnie Żubrówkę i Green Mark na wiele światowych rynków, włącznie ze Stanami Zjednoczonymi, Anglią, Francją i Japonią. CEDC produkuje i dystrybuuje również markę wódki Royal Vodka, która jest najlepiej sprzedającą się wódką na Węgrzech.

CEDC jest także największym krajowym dystrybutorem pod względem wartości napojów alkoholowych w Polsce oraz wiodącym importerem napojów alkoholowych w Polsce i na Węgrzech. W Polsce, CEDC importuje wiele wiodących na świecie marek, w tym: wina Carlo Rossi, wina Concha y Toro, Metaxa Brandy, Remy Martin Cognac, wina Sutter Home, Grant’s Whisky, Jagermeister, E&J Gallo, Jim Beam Burbon, Sierra Tequila, Teachers Whisky, Campari, Cinzano, Skyy Vodka i Old Smuggler. CEDC jest również wiodącym importerem napojów wysokoprocentowych i win z segmentu premium w Rosji, z portfolio takich marek, m.in. jak Hennessey, Moet & Chandon oraz Concha y Toro.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *