Jak być szczęśliwym – Potęga serca

Czym jest szczęście i czy jestem szczęśliwy? Każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Szczęście nie ma definicji, bo różnie jest postrzegane. Każdy z nas ma inne zapotrzebowanie na różne odczucia czy chęć posiadania różnych rzeczy. To czym tak naprawdę jest szczęście zależy od nas samych. To my decydujemy o swoim szczęściu i o wewnętrznym zadowoleniu. W swojej książce Grzegorz Kaźmierczak „Potęga Serca” tak pisze o szczęściu – „Jeśli odnajdziecie swoją drogę, poznacie swoją godność, czyli to kim jesteście, spełnicie się w tej drodze, to zapewne odczujecie błogość w swoim sercu, piękno spełnienia, radość z zaliczonych nauk, a poprzez to wzniesienie w sercu swoim, wynoszącym was na nowy poziom wzniesionych wibracji waszych, których odczucie da wam wszystko to, po co przyszliście, takie wzniesienie możecie nazwać szczęściem.”

Autor uważa, że każdy z nas osobno urodził się z innym zadaniem, „więc szczęście każdego z was jest wewnątrz waszej istoty, jest waszym samospełnieniem, waszym wyobrażeniem jego dla siebie.”. Często uważamy, ze jesteśmy z jakiegoś powodu nieszczęśliwi, ale i na to ma wytłumaczenie autor. Otóż jego zdaniem „Przyszliście na Ziemię, aby być szczęśliwi, aby potwierdzić naukę odnalezienia się w miłości, a wprowadzając sobie, swą boską mocą potężnych istot, którymi jesteście, kierunki samopomniejszania siebie, utworzyliście wasz wspólny świat ukierunkowany na pogłębianie anty-szczęścia.”

 

Książka „Potęga Serca” jest swoistym wademekum jak radzić sobie z problemami jakie pojawiają się na drodze człowieka a jednocześnie praktycznym przewodnikiem rozwoju duchowego każdego z nas. Zawarto w nim ponad 90 rozdziałów dotyczących różnych zagadnień, tak więc są w nim rozważania dotyczące: czym jest szczęście, jak być bogatym, miłość czy tabletka, mówienie sercem  i tym podobne problemy jakie czasem w większym czasem w mniejszym stopniu nas nurtują. Polecam książkę z uwagi na zawarte w niej zagadnienia oraz tematykę ogólnie pojętej miłości i szczęścia człowieka. To doskonała lektura dla osób szukających swojej życiowej drogi. Jest to publikacja dostępna w formie ebooka ale także w tradycyjnej formie papierowej i już ukazała się w sprzedaży w wielu księgarniach internetowych.

Książka dostępna jest również w innych księgarniach internetowych:

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *