Słownik psychologiczny. Leksykon ludzkich zachowań

Książka autorstwa A. Jankowiak i R. Krupińskiego „Słownik psychologiczny. Leksykon ludzkich zachowań” to zbiór ważnych psychologicznych pojęć opatrzonych w odpowiednie przykłady – został on opracowany jako interpretacja opisowa oraz przedstawiona w formie pojęć, forma słownikowa. Książka podzielona na dwa rozdziały, w których w jasny sposób opisane zostało prezentowane zachowanie ludzkie. „Wśród omówionych zjawisk natury psychologicznej możemy znaleźć między innymi miłość, empatię, altruizm, asertywność, bezradność, agresję, akceptację, dyskryminację, bunt i dziesiątki innych.”

Książka jest już dostępna na rynku wydawniczym i szczególnie można ją polecić osobom, którzy interesują się psychologią zachowań ludzkich oraz studentom psychologii. Zawiera ona wiele potrzebnych i przydatnych haseł, które pomogą zrozumieć badane zjawisko lub najczęstsze ludzie zachowania i postawy.

Książka ukazała się jako hit ostatniego sezonu formie elektronicznej w wielu księgarniach internetowych, zobacz także w  naszych:

 

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *