Pokaż buty i wygraj nagrody od Centrum Handlowego Osowa

Posiadasz wyjątkowe buty, których nie powstydziłby się żaden sławny projektant? A może sam potrafisz zaprojektować obuwie, jakiego jeszcze świat nie widział? Centrum Handlowe Osowa w Gdańsku zaprasza wszystkich miłośników butów do wzięcia udziału w konkursie na najbardziej oryginalne obuwie. Zabawa organizowana w ramach Festiwalu Butów trwa od 27 sierpnia do 9 września. Zwycięzcy konkursu otrzymają karty podarunkowe na zakupy w CH Osowa!

Zasady konkursu „Festiwal Butów” są bardzo proste. Wystarczy w dniach 27 sierpnia 2012 – 09 września 2012roku polubić profil CH Osowa na Facebook’u, a następnie przesłać na adres osowa@apsysgroup.pl swoje zgłoszenie wraz ze zdjęciem przedstawiającym oryginalne obuwie, którego jest się właścicielem lub które samodzielnie się zaprojektowało. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, adres e-mail i nr telefonu komórkowego. 10 osób, które prześle fotografię najbardziej nieszablonowych butów otrzyma kartę podarunkową o wartości 100 złotych na zakupy w Centrum Handlowym Osowa. Zwycięskie zdjęcia zostaną opublikowane na stronie internetowej Centrum Handlowego Osowa oraz na profilu CH Osowa na Facebook’u.

Organizowany w ramach ‘Festiwalu Butów’ konkurs jest dedykowany wszystkim miłośnikom oryginalnego i wyjątkowego obuwia oraz nietuzinkowego stylu ubierania. Każdy kto weźmie udział w konkursie może wygrać jedną z kart podarunkowych o wartości 100 zł na zakupy w naszej galerii. Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie!” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Konkurs jest częścią trwającego od 25 sierpnia do 9 września 2012 rokuFestiwalu Butów w Centrum Handlowym Osowa. Wydarzenie jest okazją do zapoznania się z niezwykłą historią obuwia oraz najnowszymi trendami panującymi w świecie mody.

Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie internetowej Centrum Handlowego Osowawww.chosowa.pl oraz na fan page CH Osowa na Facebook’u.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, 68 butików i punktów usługowych oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl

PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *