Na skrzydłach Ducha Świętego – ebook

Jerozolima – święte miasto, które nosi namacalne ślady z życia Jezusa. Tutaj został on skazany na śmierć, możemy odwiedzić grub w którym dokonał się cud zmartwychwstania. Jak wielu z nas odwiedziło lub wybiera się odwiedzić Jerozolimę, z którą tak głęboko związana jest także religia chrześcijan? Czy myślałeś o tym aby znaleźć się w miejscu w którym poruszał się Jezus?

Książka Iwony Konarzewskiej-Bulczyńskiej pt. „Na skrzydłach Ducha Świętego czyli Jerozolimo wołasz, a więc … przybywam…” jest relacją z podróży jaką sama autorka miała możliwość przeżyć. Zabawne perypetie z samej podróży, ciekawe miejsca, które powinien zobaczyć każdy odwiedzający Jerozolimę oraz emocje jakie niewątpliwie każdego pielgrzyma w tym miejscu dosięgną – to wszystko opisuje w swojej książce autorka. „Jakich sposobów chwyta się Bóg, aby nas sobie zatrzymać. Aby móc do nas przemówić. Aby chwilę z nami pobyć. Używa wszelkich możliwych sposobów nawet… do zamykania nas w swoim domu. To było niesamowite jak wielką pracę wkłada Bóg by nas zbawić.” – tak relacjonuje pobyt oraz czuwanie w Bazylice Grobu Pańskiego.

W ciekawy sposób autorka ukazuje zwyczaje jakie panujące w Jerozolimie, to jak zachować się wobec wielu mogących zaistnieć wydarzeń, a przede wszystkim dzięki wielu opisom odkrywa jak ogromne  emocje rodzi już sam pobyt w Ziemi Świętej. Niewątpliwie książka stanie się bodźcem, który zainspiruje do wyjazdu i poznania miejsca w którym swoje korzenie ma nasza religia. Może z natłoku różnych spraw, właśnie tutaj odnajdziemy azyl, w którym przez chwilę zapomnimy o wszystkim i rozważymy istotę naszej duchowości i sensu życia. Zainteresowanych tematyką odsyłam do lektury dostępnej w formie ebooka.

Książka jest dostępna jako hit ostatniego sezonu formie elektronicznej w wielu księgarniach internetowych, zobacz także w  naszych:

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *