Powieść z wątkiem homoseksualnym – ebook

Homoseksualizm w różnych kontekstach jest inaczej postrzegany: „rozumiany jako zachowanie homoseksualne, kontakty seksualne z drugą osobą tej samej płci bądź oznacza rolę społeczną rozumianą jako jedną z wielu ról istniejących w społeczeństwach”. W wielu krajach istnieje tendencja do łączenia wszystkich trzech znaczeń w efekcie homoseksualności wskazując określone zachowania ze względu na predyspozycje prowadzące do prowadzenia określonego trybu życia. Wszystkie trzy znaczenia jednakowo źle bywają odbierane. Możemy przeczytać w wikipedii, że „Ponad 35 lat obiektywnych, dobrze zaprojektowanych badań naukowych wykazało, że homoseksualność, sama w sobie, nie wiąże się z zaburzeniami psychicznymi lub emocjonalnymi czy społecznymi problemami.”. Jednak społeczeństwo nadal traktuje to jako chorobę – całkowicie pozbawiając praw jakie osoby te mają.

Książka autora występującego pod pseudonimem Jan Trzepacz – „Szkoła Średnia. Odnaleźć swój świat” przedstawia jak bardzo dyskryminuje się ludzi o odmiennej orientacji seksualnej, w swoich osądach prowadząc do nieprzyjemnych i nawet często tragicznych w skutkach sytuacji, które i tu mają również miejsce. Książka ma swoje oparcie o pewne wydarzenia, które wydarzyły się w rzeczywistości. Autor sam pisze – „Ta historia wydarzyła się naprawdę, choć bardzo trudno w to uwierzyć… A tylko Ci którzy potrafią zrozumieć miłość wszystkich trzech par, tylko oni naprawdę kochają, reszta to tylko ułuda…” Akcja i wydarzenia ukazują nam jak bardzo nasze społeczeństwo dyskryminuje odmienność szczególnie wynikającą z orientacji seksualnej. I tak kobiety mają tutaj łagodniejszy sposób traktowania i postrzegania aniżeli pary homoseksualne płci męskiej.

Jeśli interesują cię losy bohaterów książki „Szkoła Średnia. Odnaleźć swój świat” chciałbyś zapoznać się z tym jak na prawdę postrzegane są pary homoseksualne zachęcam do przeczytania książki. ” Oto opowieść o miłości, którą nie wszyscy czytający będą w stanie zrozumieć. Ci którzy nie potrafią zobaczyć cudu miłości pokazanego w tej powieści, nigdy naprawdę nie kochali. Trzy pary, a każda z nich inna, jedyne co ich łączy to prawdziwa miłość. Waśnie z nauczycielami, alkohol, imprezy, wielkie kłótnie i bunt przeciwko systemowi.” czytamy  w przedmowie.

Książka dostępna jest w formie ebooka i jest już dostępna w sprzedaży – zobacz tą pozycję w naszych księgarniach internetowych:

Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *