Powieść o młodzieży – Jestem Ewy Szymkowicz

W dzisiejszych czasach młode pokolenie dorasta w nie zawsze korzystnych warunkach. Często dorastają w niepełnych rodzinach owładniętych alkoholizmem i wieloma problemami z tego wynikającymi. Sami radzą sobie z problemami dnia codziennego, pozostawieni na pastwę losu – samotnie szukający rozwiązań na życie. Młodzi ludzie w wieku jakże trudnym, muszą natychmiast dorosnąć, samodzielnie radząc sobie z różnymi kłopotami jakie staną im w tym czasie na drodze.

Powieść Ewy Szymkowicz „Jestem” porusza problemy ludzi młodych uwikłanych w wiele problemów, z których nie widzą łatwego rozwiązania. Bohaterami książki są Marcin, Iza, Dominik, Waldek i Kinga oraz Robert – młodzi ludzie, którzy zakładają paczkę na której czele staje jefe Radek. Namawia ich do uczestniczenia w pewnym wydarzeniu z przyczyn tylko jemu wiadomych. Młodzież wpatrzona w niego postanawia dołączyć do akcji. Jakie skutki przyniesie ona dla wszystkich? Czy uda im się wybrnąć cało z niebezpiecznej sytuacji? Czy Robertowi uda się powstrzymać przyjaciela? Zainteresowanych odsyłam do lektury książki.

Ukazała się ona w formie ebooka i jest już dostępna na rynku wydawniczym. Z uwagi na ciekawą treść i interesujące dialogi jest to powieść godna polecenia. Akcja trzyma w napięciu do samego końca, a sama autorka porusza w niej typowe problemy młodych ludzi z rozbitych rodzin, napiętnowanych alkoholizmem, nieuleczalną chorobą. To powieść społeczno obyczajowa ukazująca rozterki młodych ludzi uwikłanych w różne niepowodzenia. Chcesz poznać losy młodych bohaterów książki Ewy Szymkowicz „Jestem” zachęcam do jej przeczytania. Życzę przyjemnej lektury.

Książka dostępna jest w formie ebooka i jest już dostępna w sprzedaży – zobacz tą pozycję w naszych księgarniach internetowych:

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *