Szczupły atleta, umięściony pływak czy silny kulomiot – czyli jaka jest wymarzona sylwetka kochanka

Jak donoszą najnowsze badania C-Date.pl, największego w Polsce portalu randek bez zobowiązań, aż 72% Panów marzy o kochankach szczupłych niczym olimpijskie atletki. Panie wolą „trochę więcej” ciała …

 Zapytane o wymarzoną posturę kochanka, panie odpowiedziały zdecydowanie, że wolą “mięśniaków”. Jak wynika z ankiety C-Date.pl, 43 % kobiet chciałaby mieć kochanka o sylwetce umięśnionego pływaka. Mężczyźni z kolei preferują zdecydowanie szczuplejsze kształty. Aż 72% panów wskazało, że najbardziej odpowiada im atletyczna szczupła budowa ciała. 14% kobiet i mężczyzn marzy o dużych i silnych kochankach figurą przypominających kulomiotów.

Szwedki zdecydowanie preferują umięśnioną figurę a la pływak, aż 50% z nich wskazało ten typ sylwetki za wymarzony. Najwięcej Polek i Brazylijek (17,9%) wybiera silne i potężne ramiona a ‘la Tomasz Majewski, mistrz olimpijski w pchnięciu kulą. Jako naród jesteśmy niemal jednomyślni – 51% Polaków, zarówno kobiet i mężczyzn preferuje szczupłą atletyczną, sylwetkę kochanka, 30% – „trochę większą” posturę pływaka, a ponad 17% masywnego kulomiota za kochanka.

Ankieta Olimpijska C-Date:

Międzynarodowa ankieta olimpijska została przeprowadzone dla C-Date przez Trend Research, Institut for Market and Communication Research GmbH w Hamburgu, w 12 krajach europejskich: Polsce, Francji Austrii, Belgii, Niemczech, Włoszech, Holandii, Finlandii, Norwegii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii oraz w Brazylii. Badaniem objęto 32 290 osób w wieku od 18 do 50 lat, które wypełniły internetową ankietę w dniach 1 – 31 lipca 2012 r.

Informacje dodatkowe:

www.c-date.pl – założony w roku 2008, C-Date działa obecnie w 35 krajach na całym świecie. Jest obecnie numerem 1 wśród serwisów randkowych w zakresie relacji bez zobowiązań w Brazylii i Europie. Na całym świecie z usług C-Date korzysta 8 milionów mężczyzn, kobiet i par, chcących skorzystać z możliwości oferowanych przez niezobowiązujące relacje. Oparty o wyjątkowy system kojarzący, C-Date wykorzystuje informacje o osobistych preferencjach i pragnieniach swoich członków do wygenerowania wysoce trafnych wyników odpowiednich dla poszukiwanego rodzaju randki – flirtu, relacji erotycznej, czy spełnienia fantazji.

 

PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *