Festiwal Mody w galeriach NoVa Park i Askana

Centrum Handlowe NoVa Park i Galeria Askana startują ze wspólnym projektem „Gorzów – Miasto Zakupów”. To cykl weekendowych akcji rabatowych – Weekendów Okazji, które organizowane będą raz w miesiącu. Już w dniach 4-5 sierpnia 2012 roku odbędzie się Festiwal Mody, w czasie którego na Klientów obu galerii czekają atrakcyjne zniżki na marki modowe.

Sierpniowy Weekend Okazji poświęcony będzie modzie. Tylko w dniach 4-5 sierpnia klienci odwiedzający NoVa Park i Galerię Askana będą mogli zakupić odzież, obuwie i dodatki w super cenach. Zniżki sięgające nawet 75% będzie można znaleźć m.in. w salonach Cubus, KappAhl, Smyk czy Wojas w galerii NoVa Park oraz w sklepach Reserved, Mustang czy Prima Moda w galerii Askana.

„Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie wspólnego projektu ‘Gorzów – Miasto Zakupów’ z Galerią Askana, ponieważ zależy nam na wykreowaniu wizerunku Gorzowa Wielkopolskiego jako miejsca, gdzie warto przyjechać na zakupy. Mam nadzieję, że organizowane Weekendy Okazji przypadną do gustu naszym Klientom i ściągną do naszego miasta wielu zakupoholików polujących na niesamowite rabaty” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Festiwal Mody to akcja, na przykładzie której widać dużą komplementarność obu centrów a jednocześnie pełną ofertę zakupową dostępną w Gorzowie. Oferty przygotowane przez nasze salony są bardzo ciekawe i mogą być niewątpliwie okazją do przyjazdu na zakupy” – dodaje Bartłomiej Bujnowski, marketing manager Galerii Askana.

Festiwal Mody to już kolejna wspólna inicjatywa galerii NoVa Park i Askana. Gorzowskie centra handlowe prowadzą właśnie akcję „Bilet za zakup”, w czasie której każdy, kto zrobi zakupy na kwotę minimum 50 złotych w obu galeriach otrzyma bilet na koncert zespołu BAJM, który odbędzie się 15 sierpnia 2012 roku.

Informacje o firmie:

Galeria handlowa NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development.

www.nova-park.pl

Galeria Askana ma 55 000 m2 powierzchni całkowitej, 18 000m2 GLA, na której znajduje się: 114 butików, 10 kawiarni, restauracji i barów. C&A, Promod, Solar, Simple, Stradivarius, multiplex HELIOS z salami na 1200 osób – to tylko niektóre z marek znajdujących się tylko w Galerii Askana, w promieniu 100 km od tego centrum.

Caelum Development to irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą główną w Warszawie, utworzona w 2002 roku przez grupę prywatnych irlandzkich inwestorów z ponad 10 – letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce a także na terenie Rumunii. W portfolio inwestycji Caelum znajdują się m.in.: Nova Park (Gorzów Wielkopolski), Galeria Askana (Gorzów Wielkopolski), Galeria Młyńska (Racibórz), Wratislavia Center (Wrocław), Galeria Wisła (Płock). Największym realizowanym przez zespół Caelum Development projektem jest wielofunkcyjny kompleks handlowo – rozrywkowy ParkLake Plaza w Bukareszcie, Rumunii (o powierzchni całkowitej 67 000 m2).

 Źródło: PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *