Centrum Handlowe NoVa Park z trzema nowymi umowami najmu

W lipcu 2012 roku NoVa Park – największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim – zyskał trzech nowych najemców – perfumerię Sephora, salon jubilerski Kruk oraz placówkę BRE Banku. Dzięki podpisaniu kolejnych trzech umów najmu, NoVa Park jest już wynajęty w 92%.

Sephora podpisała umowę najmu lokalu o powierzchni ok. 250 m2, którego otwarcie zaplanowane jest na jesień 2012. To jedna z najbardziej innowacyjnych sieci perfumerii na świecie, przodujących w dziedzinie piękna i urody. Dzięki nowemu najemcy, Klienci NoVa Park będą mieć dostęp do większej liczby salonów oferujących kosmetyki, perfumy oraz akcesoria kosmetyczne.

Salon jubilerski Kruk, należący do Grupy Kapitałowej Vistula Group, zajmie powierzchnię 90 m2. Nowoczesne trendy oraz najwyższa jakość i doskonałość to główne atuty najstarszej marki jubilerskiej w Polsce. Marka Kruk poszerzy ofertę jubilerską dostępną w NoVa Park.

Placówka BRE Banku wynajęła powierzchnię 400 m2. Nowy lokal zostanie otwarty w IV kwartale tego roku. To drugi oddział banku w Gorzowie Wielkopolskim.

Kolejne umowy najmu powierzchni handlowej w NoVa Park to potwierdzenie faktu, że gorzowska galeria jest miejscem, w którym warto być. Pozyskanie marek niedostępnych dotąd na rynku lokalnym takich jak Sephora czy Kruk spowoduje, że atrakcyjność naszej galerii wzrośnie, a Klienci będą mieć dostęp do szerszej oferty produktowej i usługowej” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Łączna powierzchnia handlowa NoVa Park to ponad 32.000 m2. Gorzowska galeria jest już skomercjalizowana w 92%.

PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *