Pierwszy salon marki Krenig

Marka galanterii skórzanej Krenig otwiera swój pierwszy salon firmowy w Poznaniu.

Pierwszy salon pod szyldem Krenig będzie zlokalizowany w Galerii MM, która właśnie powstaje w centrum Poznania. Sklep ruszy wraz z otwarciem nowego obiektu, które planowane jest na koniec listopada. W salonie Krenig o powierzchni 60 mkw. każdy, kto ceni oryginalną galanterię skórzaną, znajdzie coś dla siebie. Asortyment marki sprawdzi się także idealnie jako upominki. Będą tu wszystkie produkty dostępne obecnie w sklepie internetowym, takie jak portfele, wizytowniki, różnego rodzaju etui czy organizery. Warto zaznaczyć, że wszystkie produkty galanteryjne Krenig wykonane są ze skór naturalnych m.in. bydlęcych. Pochodzą one z włoskich garbarni, oprócz egzotycznych skór z węża i płaszczki. Różnorodność produktów i linii stylistycznych w ofercie Krenig zaspokoi najbardziej wyrafinowane  gusta. W dodatku wraz z otwarciem pierwszego salonu firma zamierza poszerzyć asortyment o inne akcesoria, np. paski i parasolki.

Pierwszy salon będzie pilotażowym sklepem marki Krenig. Firma chce wykorzystać zdobyte dzięki niemu doświadczenia do opracowania formuły kolejnych punktów sprzedaży i budowy planów dalszej ekspansji.

 

PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *