Pasztet Smyka dostępny w kolejnych sklepach

Pasztet Smyka nawiązuje współpracę z coraz większą liczbą sklepów. Można go już dostać w sieci sklepów Real, Kaufland oraz Selgros.

Pasztet Smyka to produkt przygotowany z myślą o najmłodszych konsumentach. Jest on dostępny w dwóch smakach: drobiowym oraz pomidorowym. Nie zawiera on chemicznych składników takich jak konserwanty, glutaminian sodu i innych substancji zawierających „E”. Pasztet Smyka jest idealną propozycją dla rodziców chcących dbać o skład żywności, którą podają swoim dzieciom. Nie zawiera on także mięsa wołowego (produkt w 100% drobiowy) oraz glutenu. Dzięki temu, jest on nie tylko pyszny, ale także zdrowy.

W trosce o komfort naszych klientów staramy się być dostępnymi w jak największej liczbie sklepów. Z myślą o tym, nawiązaliśmy współpracę z największymi sieciami sklepów: Real, Kaufland, Selgros. Mamy nadzieję, że znacznie ułatwi to dotarcie do naszych produktów” mówi Agnieszka Stachlewska, product manager pasztet Smyka.

Produkt można nabyć także w innych, mniejszych sklepach lokalnych na terenie całej Polski.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *