E-konferencje.pl – sale i hotele na konferencje i innego rodzaju eventy.

Idealne miejsce na wybranie odpowiedniej lokalizacji na event, szkolenie, konferencje. Szukasz obiektu na szkolenia, konferencje, spontanie czy może na imprezę?

E-konferencje.pl to popularny portal konferencyjny kierowany do organizatorów konferencji, eventów, imprez firmowych oraz firm szkoleniowych. Na stronach serwisu prezentowane są liczne obiekty, miejsca idealnie dostosowane ze swoją ofertą dla organizatorów imprez. Dzięki funkcjonalności serwisu nie ma potrzeby szukania dobrego miejsca w wielu stronach www, a tylko w jednym miejscu.

Lokale na konferencje, szkolenia, eventy w jednym miejscu

W jednym miejscu prezentowanych jest tysiące sal szkoleniowych, konferencyjnych z ponad 3000 obiektów. Daje to możliwość wybrać i wynająć najlepszą salę na szkolenia lub cały obiekt na organizowany event.

Prezentacje obiektów obejmują pełne dane kontaktowe, rozbudowany opis, dane o salach konferencyjnych oraz adresy stron internetowe naszych partnerów. E-konferencje.pl prezentuje głównie hotele, opisując ich oferty obsługi konferencji, szkoleń oraz eventów biznesowych. Istnieją również w serwisie oferty mniej standardowych miejsc na organizacje spotkań firmowych.

Jeśli potrzebujesz sali na konkretną liczbę osób, razem z noclegiem, to właśnie taki obiekt znajdziesz na prezentowanej stronie.

Każda sala posiada oddzielną wizytówkę z informacjami o pojemności (ilość miejsc sali) w danym układzie (ustawienia sal: kinowe, teatralne lub podkowa) oraz wymiary danego pomieszczenia. Dzięki temu każdy może w odpowiedni sposób wybrać miejsce na planowane spotkanie.

Znajduję się tu, również informację o ilość miejsc noclegowych (większość idealnie dostosowania dla przyjęcia zorganizowanych, większych grup) w danych obiekcie oraz usługi poboczne, bardzo istotne dla organizowania udanego spotkania, wydarzenia.

Najlepsza, skuteczna reklama wynajmu sal

Serwis działa w sieci już od 2004 roku. Skupia dane o najlepszych hotelach konferencyjnych we wszystkich lokalizacjach w Polsce. Najwięcej ofert wynajmu sal jest z dużych miast takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice.

Zapraszamy i polecamy do wykorzystania serwisu w swojej pracy, przy planowaniu szkoleń, konferencji, eventów. Rezerwacji sal i obiektów konferencyjnych. Natomiast obiekty z zapleczem konferencyjno-szkoleniowym i przystosowanych do organizacji innego rodzaju eventów oraz dysponujących możliwością noclegów dla grup zapraszamy do współpracy. Z nami docierasz do klienta biznesowego, obiekty konferencyjne mogą zyskać zamówienia, które zwrócą w znaczący sposób koszt reklamy obiektu na naszej stronie.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

 1. Avatar
  Event Sierpień 09, 2019

  Promocja sal konferencyjnych, szkoleniowych na tym portalu jest skuteczna. Wiele firm korzysta z tej strony i decyduje się dzięki niej na rezerwację właśnie z ich rekomendacji.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
 2. Avatar
  Jan Sierpień 09, 2019

  Organizatorzy eventów biznesowych takich jak konferencje, szkolenia wyszukuje wiele ofert wynajmu sal, obiektow. Tego typu portal konferencyjny m, skupiający wiele ofert jest pomocny w ich pracy. Oszczędza czas i daje możliwość przejrzenia, wyboru odpowiedniego miejsca.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *