Wystawa japońskich kreskówek w Centrum Handlowym NoVa Park

NoVa Park – największym i najnowocześniejszym centrum handlowo-rozrywkowym w województwie lubuskim – otwarto wystawę prac młodej artystki z Gorzowa Wielkopolskiego – Basi Sobolewskiej. Trzynaście wyjątkowych rysunków przedstawiających postacie z japońskiego komiksu będzie można podziwiać do piątku 20 lipca 2012 roku.

22-letnia Basia Sobolewska, tworząca pod pseudonimem Chilien, już od szkoły podstawowej interesuje się rysunkiem i animacją, a miłością do mangi i Japonii zaraził ją wujek. Swoje prace przedstawiające japońskie kreskówki przygotowuje wykorzystując technikę cyfrową. Wykonanie jednej mangi zajmuje jej około czterech godzin, a pomysły na tematykę danego obrazu rodzą się w wyobraźni mieszkanki Gorzowa Wielkopolskiego. Do tej pory młoda artystka stworzyła ponad 200 magicznych rysunków, a klienci NoVa Park będą mogli obejrzeć trzynaście z nich.

„Kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy prace Basi Sobolewskiej, byliśmy zachwyceni. Postanowiliśmy pokazać całemu miastu jej wielki talent. Stąd zrodził się pomysł na wystawę japońskich rysunków w NoVa Park, która doskonale wpisuje się również w strategię naszego centrum jako miejsca promującego kulturę i lokalnych artystów. Zapraszamy wszystkich do naszej galerii na niecodzienną prezentację twórczości młodej Gorzowianki” mówi Marcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Wystawa Basi Sobolewskiej znajduje się na poziomie 0, w łączniku głównych szlaków galerii NoVa Park. Niezwykłą mangę gorzowskiej artystki można podziwiać w godzinach otwarcia centrum handlowego do piątku 20 lipca. Więcej japońskich rysunków zdolnej Chilien można również obejrzeć na stronie www.photoblog.pl/chilien.

Informacje o firmie:

Galeria handlowa NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk.

Właścicielami obiektu są Futureal Management Poland Sp. z o.o. oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development.

www.nova-park.pl

 Źródło: PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *