Okna pasywne, dzięki którym dom staje się energooszczędny

Na etapie projektowania i planowania domów pod uwagę brane są okna. To one decydują o energooszczędności, komforcie termicznym, ale i właściwej izolacji akustycznej. Producenci nie bez powodu pracują nad coraz to nowszymi technologiami. Obecnie na prowadzenie w kwestii energooszczędności wysuwają się okna pasywne.

Decydując się na zastosowanie okien pasywnych, można cieszyć się nie tylko sukcesywnie zmniejszanymi rachunkami za ogrzewanie. Okna te gwarantują również naturalne doświetlenie pomieszczeń, co wpływa na znacznie większy komfort użytkowania domowych przestrzeni. Atutem jest również możliwość rozjaśnienia pomieszczeń, które ze względu na położenie lub kształt są nadmiernie zaciemnione.

Baza w postaci standardowych wzmocnień stalowych oraz innowacyjnej technologii szklenia na sucho, decyduje o doskonałych parametrach trwałości i wytrzymałości, a także wyeliminowanym ryzyku odkształceń konstrukcji okiennych.

Okna pasywne wykonane w nowoczesnej technologii, nie tracą swoich właściwości niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz, silnego promieniowania słonecznego czy pojawiającej się wilgoci. Ich skuteczność są w stanie podnieść specjalne uszczelki. Od zewnątrz zaś, swoją estetyką z powodzeniem wpisują się w architekturę budynku.

Specjalnie opracowana technologia owocuje zatrzymaniem ciepła w domowych wnętrzach i zapewnieniem komfortu termicznego bez konieczności dogrzewania. Szczelność okien nie pozwala na ucieczkę ciepła zatrzymanego wewnątrz budynku. Tak wykonane okna do domu są również gwarancją izolacji akustycznej na właściwym poziomie. Jeszcze jedna ich zaleta polega na tym, że mogą oferować spore przeszklenia, dzięki czemu do wnętrz napływa maksymalna ilość światła naturalnego.

Poszukując okien pasywnych, które są trwałe, wysokie jakościowo, a do tego estetyką wpisujące się w dowolną architekturę budynku mieszkalnego, warto zajrzeć na stronę https://domel.pl/. Można liczyć na produkty o doskonałych parametrach oraz właściwościach potwierdzonych certyfikatami.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *