Planujesz kupno feromonów? Sprawdź, jak prawidłowo z nich korzystać!

Używanie specjalnie opracowanych mieszanek feromonów jest bardzo skuteczną techniką budowania wizerunku i wywierania wpływu. Bardzo dobre produkty tego typu (dostępne np. w ofercie sklepu Lareina24) zwiększają pewność siebie użytkownika i sprawiają, że inni postrzegają go przychylniej. Może to okazać się bardzo przydatne w szerokiej gamie sytuacji – od gorącego flirtu po biznesowe negocjacje i załatwianie spraw w urzędzie. W tym artykule wyjaśnimy, w jaki sposób stosować feromony, by uzyskać pożądany efekt.

Jak dobrać dawkę feromonów?

Podstawową kwestią jest oczywiście dawka. Jest to w pewnym stopniu kwestia indywidualna, ponieważ w przypadku niektórych osób dawka musi być nieco większa, by feromony zaczęły działać. Dlatego warto poeksperymentować z ilością, zaczynając od niewielkiej, a jeżeli okaże się ona niewystarczająca, z czasem zwiększając ją aż do uzyskania pożądanego efektu.

Ogólna zasada mówi, iż z feromonami nie można przesadzać. Nie spryskujemy się nimi jak perfumami, ponieważ zawarte w nich związki mają bardzo intensywny efekt. Maksymalna dawka to kilka kropel! Dotyczy to szczególnie silnych męskich feromonów takich jak androstenon, które w nadmiarze mogą sprawić, że osoby płci męskiej zaczną odnosić się do użytkownika z niechęcią.

Feromony bezwonne a zapachowe

Na rynku znajdują się zarówno feromony bezwonne, jak i zapachowe. Te pierwsze możemy rozcieńczyć z ulubionymi perfumami, te drugie zaś zostały rozcieńczone już wcześniej. Warto o tym pamiętać, gdy chcemy skorzystać z tego rodzaju feromonów.

Gdzie aplikować feromony?

Bardzo istotną kwestią jest również miejsce aplikacji feromonów. Możemy aplikować je na ubranie lub na ciało. W przypadku tej pierwszej metody feromony utrzymają się dłużej, dlatego należy unikać ich aplikacji na to samo ubranie dwa dni z rzędu – wtedy bowiem ich sumaryczna dawka przekroczy zalecaną.

Jeżeli chcemy aplikować feromony na ubranie, zastosujmy jedno lub dwa psiknięcia z odległości 30 – 40 cm. Nie należy psikać z mniejszej odległości, gdyż może w ten sposób powstać plama na materiale.

Z kolei aplikacja na na szyję i okolice uszu sprawi, że feromony zmieszają się z tymi wydzielanymi naturalnie, zyskując dodatkową skuteczność. Z oczywistych względów dotyczy to szczególnie sytuacji intymnych! Aplikowane na skórę, feromony utrzymują się krócej niż na ubraniu (4-6 godzin), jednak zwiększona intensywność zdecydowanie to wynagradza.

Jeżeli zdecydujemy się na użycie feromonów na skórze, zwróćmy uwagę na sposób aplikacji danego produktu. Jeżeli buteleczka posiada atomizer lub zakraplacz i pipetę, wykonujemy jedno lub dwa psiknięcia na nadgarstek oraz rejon szyi i uszu, a następnie wcieramy feromony w skórę. Jeżeli natomiast posiada rollon, używamy go bezpośrednio na skórę nadgarstków oraz na szyi i wokół uszu.

Uczyń feromony jednym ze swoich wielu atutów

Feromony są jednym z narzędzi, które można wykorzystać, by stworzyć pożądany wizerunek. Aby mogły optymalnie zadziałać, warto zadbać również o inne aspekty. Schludne i stylowe ubranie, elegancko pachnące perfumy (w przypadku, gdy stosujemy feromony bezwonne), pozytywne podejście – w połączeniu z dobrymi feromonami te elementy są gwarancją przebojowości!

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *