Piękne długi i gęste rzęsy – metody przedłużania rzęs

Chciałabyś zniewalać spojrzeniem każdego dnia bez codziennego poświęcania czasu na malowanie rzęs? ➤ Przeczytaj nasz artykuł o metodach stosowanych przez profesjonalnych stylistów do przedłużania naturalnych rzęs. Sprawdź zalety sztucznych rzęs oraz ceny zabiegów ➤ Dowiedz się więcej już dziś!

Przedłużania rzęs – Sposób na gęste i piękne rzęsy

Niejedna z nas zastanawia się, w jaki sposób podkreślić oczy bez codziennego przesiadywania przed lustrem. Rozwiązaniem tego problemu jest poddanie się zabiegowi przedłużania rzęs. Zabieg wykonywany w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym przez dobrą stylistkę rzęs jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla zdrowia.

W tym artykule poruszymy kwestie doboru odpowiedniej metody, przedstawimy zalety posiadania sztucznych rzęs oraz zbadamy, ile trzeba zapłacić za zabieg w trzech największych miastach w Polsce.

 

Ekstremalnie przedłużone rzęsy w połączeniu z intensywnym makijażem

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg

Głównym powodem, dla którego decydujemy się na przedłużanie rzęs jest efekt. Długie, czarne i gęste rzęsy to ozdoba każdej kobiety. Podkreślają spojrzenie, wizualnie powiększają oczy oraz umożliwiają dokonanie korekt kształtu i wielkości oka.

Kolejną istotną zaletą jest trwałość. Dobrze wykonany zabieg pozwala cieszyć się gęstymi rzęsami przez okres ok 2 miesięcy, czyli tyle ile trwa cykl życia pojedynczego włoska. Oczywiście dla lepszego efektu zabieg należy powtarzać co 3-4 tygodnie.

Zabiegi upiększające w salonie kosmetycznym

Posiadania sztucznych rzęs to także oszczędność czasu. Już nie musimy poświęcać kilkunastu minut dziennie na zaaplikowania maskary. I bez niej oczy będą nieziemsko podkreślone.

Perfekcyjnie wykonane rzęsy są wodoodporne. Ile to razy zdarzało się, że w przypływie emocji cała maskara spływała nam po twarzy. Z sztucznymi rzęsami ten problem nam nie grozi. Dlatego też, zabiegi te polecane są na szczególne okazje takie jak śluby, przyjęcia i gale.

Metody przedłużania rzęs

Długie i gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet. Coraz większą i nie słabnącą popularnością cieszą się zabiegi przedłużania rzęs.

Rzęsy 1:1

Metoda 1:1 polega na doczepieniu do jednego naturalnego włoska jednego sztucznego. Rzęsy dokleja się w pewnej odległości od skóry, co ogranicza ryzyko wystąpienia alergii na składniki kleju. W metodzie tej stosuje się rzęsy syntetyczne wykonane z włókien poliestrowych lub naturalne z futra norki syberyjskiej.

Rzęsy 2:1

Przedłużanie rzęs metodą 2:1 (rzęsy 2D) wykonuje się jedynie przy użyciu włosków z futra norki syberyjskiej. Są one lżejsze od tych wykonanych z włókien syntetycznych, dzięki czemu naturalne rzęsy nie są nadmiernie obciążone.

 

Oko kobiety z delikatnym makijażem

Rzęsy 3:1

Wykonanie rzęs 3D skutkuje niesamowitym efektem wydłużonych i gęstych rzęs, gdyż do jednego naturalnego włoska doklejane są trzy włoski z futra norki syberyjskiej.

Inne metody zwiększania objętości

Salony kosmetyczne stosują głównie te trzy metody lub ich wariacje. Popularne stają się także zabiegi oferujące rzęsy 5D a nawet 8D. Jak łatwo się domyślić polegają one na doklejeniu do jednego włoska kępek 5 lub 8 rzes. Oczy stają się wtedy bardziej wyraziste, a rzęsy zadziwiają gęstością i długością.

Przedłużanie rzęs – ceny zabiegów w polskich miastach

W zależności od wybranej metody na zabieg będziemy musiały poświęcić od godziny do nawet 3 godzin.

W Warszawie za zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 zapłacimy od 120 do 250 zł. Wyższe ceny obowiązują przy metodach 2D i 3D. Tutaj liczyć się trzeba z wydatkiem od 250 do 300 zł. Przy zastosowaniu rzęs z futra norki syberyjskiej zamiast produktów syntetycznych ceny zaczynają się od 300 zł przy metodzie 2:1.

Zabieg przedłużania rzęs wykonywany przez kosmetyczkę

Wykonanie zabiegu metodą 1:1 w Krakowie to koszt 150 – 250 zł. Taniej niż w stolicy wykonamy przedłużanie z zastosowaniem włosków z futra norek. Tutaj ceny zaczynają się od 250 złotych.

W Łodzi przedłużanie rzęs można wykonać w cenie 140 – 250 zł metodą 1:1. Metody objętościowe są droższe. Ceny takich usług wahają się w okolicach 250 – 300 zł.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *