Bukiet książek dla zakochanych

Najlepszy prezent w 14 lutego to książka. Dzięki niej nie jedna, a wiele chwil będzie niezapomnianych.

Opowieść o uczuciu wystawianym na próbę

Historię Sophie i Aleksa rozpoczęła książka „Nigdy cię nie zapomniałam” Marty W. Staniszewskiej. Losy młodych, pełnych energii, obdarzonych wysokim libido bohaterów nie pozwalają oderwać się od lektury. Po pierwszym spotkaniu zakończonym satysfakcjonującym seksem, Sophie liczy na więcej, niestety Aleks już się nie pojawia. Uniemożliwi mu to tragiczne wydarzenie. Los da parze jeszcze jedną szansę, bo ponownie spotkają się po pięciu latach. Okaże się, że namiętność, która ich połączyła, nabierze nowych sił. By dowiedzieć się, jak zakończy się burzliwa historia tej pary, powinniśmy sięgnąć po książkę „Nigdy nie pozwolę ci odejść”. Jest to pełna zaskakujących zwrotów akcji, kontynuacja powieści. Musimy po nią sięgnąć, by przekonać się, czy zakochani unikną grożących im niebezpieczeństw.

Twórczość Marty W. Staniszewskiej
http://www.psychoskok.pl/autorzy/marta-w-staniszewska

Koncentrując się na książkach autorki, należy wskazać jeszcze jedną pozycję. „I obiecuję ci miłość” to subtelna, naznaczona skrajnymi emocjami i erotyzmem powieść. Przyjrzymy się w niej skomplikowanym, małżeńskim relacjom. Zrozumiemy, jak wiele mogą zniszczyć konwenanse. Sprawdzimy, co może zmienić zapomniane przed laty uczucie. Na drodze głównej bohaterki stanie bowiem dawny ukochany. Czy dla niego zdecyduje się porzucić męża?

Psychologiczno-erotyczny dramat z elementem kryminał

Doskonałym podarunkiem na Walentynki może stać się również „Trylogia Ciszy”. Alicja Masłowska-Burnos stworzyła psychologiczno-erotyczny dramat z elementem kryminału – ,,Nie wchodź w moją ciszę”. Ta pierwsza część trylogii zyskała zainteresowanie jeszcze przed premierą. Historia uczucia, jakie połączyło Maję Karewicz i Adama Starskiego porwała serca Czytelników. To dlatego tak dużą popularnością cieszyła się druga część trylogii – „Odprowadzam ciszę” oraz trzecia – „Osobliwość ciszy”. Fakt, że tę jedną całość tworzą, aż trzy pozycje sprawia, że walentynkowy upominek może stać się naprawdę niezapomniany.

Twórczość Alicji Masłowskiej-Burnos
http://www.psychoskok.pl/autorzy/alicja-maslowska-burnos

Różne odcienie miłości

Miłość pięknie ukazują również książki Anny Wysockiej-Kalkowskiej. Autorka doskonale opisuje emocje targające ludzką duszą, dlatego silnych wrażeń nie zabraknie. Co więcej, zyskamy okazję, by zetknąć się z wieloma odcieniami miłości. To jedno uczucie miewa przecież niejedno oblicze. „Taniec z motylami” na pewno poruszy niejedno serce. Powieść dowodzi, że skrywane przez nas sekrety pewnego dnia mogą zmienić wszystko. Niebanalnym podarkiem okaże się również książka „Kiedy wiosna nie nadchodzi”. Za oknami aura jeszcze długo się nie zmieni, ale ta opowieść rozgrzeje nasze wnętrze. Silne wzruszenia zapewni natomiast książka „Moje życie bez ciebie”. Miłość nie kończy się przecież wraz z odejściem ukochanego. Jak jednak radzić sobie ze startą?

Twórczość Anny Wysockiej-Kalkowskiej
http://www.psychoskok.pl/autorzy/anna-wysocka-kalkowska

Wydawnictwo Psychoskok

http://www.psychoskok.pl
https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *