Renée, zjawa z przeszłości

Piątkowe zajęcia wypełniają salę Miejskiej Szkoły Artystycznej przyjemnymi dźwiękami skocznej melodii. Młodzi tancerze, wsłuchując się w rytm akompaniamentu, płynnie poruszają się w takt muzyki. Barbara, profesor i pedagog tańca, widząc zaangażowanie i koncentrację swoich uczniów, ucieszyła się ze wspaniałych efektów ich pracy.

Poznaj historię Renée

Kiedy wszystkie dzieci już opuściły pomieszczenia, Barbara zamknęła drzwi na klucz i zaczęła schodzić stromymi schodkami na ulicę. Z tyłu dobiegły ją jakieś dziwne dźwięki, jakby melodia nucona kobiecym glosem. Piękny, delikatny,cichy śpiew płynnie rozwijał się i stawał coraz bardziej konkretny. Fale słów napływały lekko i dawały poczucie spokoju, i spełnienia. Głos kobiecy stwarzał wrażenie, że interpretatorka ma mocny charakter i jej deklaracja jest przemyślana, chociaż napawało ją to lekką melancholią i zasmuceniem. Nucone słowa przypominały język francuski, ale sposób ich wymowy był albo zdeformowany, albo w formie dawnej, dzisiaj nie używanej.

Czy postać Renée jest autentyczna?

http://www.poradniki24h.pl/1625/postac-renee-autentyczna

Powieść Katarzyny Ducros to niezwykle ciekawa i trzymająca w napięciu historia

Dzień jak co dzień – mogłoby się wydawać, gdyby nie nagły zimny i nieprzyjemny powiew wiatru, który niespodziewanie wtargnął do sali. Zdawało się, że ktoś wszedł do budynku. Nauczycielka skierowała się w stronę przedsionka. Tam nie było jednak nikogo. Ogarnęło ją jakieś dziwne uczucie. Nieznane. Jakby czyjaś obecność. Obok… Bardzo blisko… Od tej chwili w szkole pojawiały się dziwne odgłosy. Nie tylko dźwięki zakłócały spokój w tej paryskiej placówce. Zaczęły wydarzać się tu niewytłumaczalne sytuacje…

Niesamowitą zagadkę tajemniczych zdarzeń postanawia rozwikłać grupka uczniów. Czy im się to uda? „Renee” to fascynująca powieść dla młodzieży, która trzyma w napięciu aż do ostatnich stron, a młodzieżowe słownictwo czyni ją jeszcze atrakcyjniejszą.
Zobacz gdzie kupić
[buybox-widget category=”book” ean=”9788381191289″]

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *